DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Polisan 2017 Duvar Renkleri

7 ay önce
19 kez görüntülendi

Polisan 2017 Duvar Renkleri

Boya sektörüne farklı bir bakış açısı kazandıran, boyanın tanımını ve konumunu değiştiren Polisan boya ile evlerimizi ve iş yerlerimizi yeni renklerle buluşturmaya devam ediyoruz. Yaşam alanlarınızın duvar dekorasyonunda değişikliği mi gitmeyi, düşünüyorsunuz ? Bu değişiklik için yeni duvar boyası renkleri arayışı içinde misiniz ? Eğer şuan bu durumda iseniz, bizimle birlikte 2017 Polisan iç cephe renk kartelasını incelemenizi tavsiye ederiz.

Polisan başta insan sağlığı olmak üzere doğayı önemseyerek tasarımlarını ona göre ayarlamaktadır. Her sezon olduğu gibi bu sezonda Polisan duvar renkleri hayalini kurduğumuz yaşam alanlarını gerçeğe dönüştürmemize yardımcı oluyor. Hayalini kurduğunuz evlerin ve iş yerlerini gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olmak adına iç cephe renklerinden oluşan bir görsel oluşturduk. Yaşam alanınıza en uygun hangi rengin daha iyi gideceğine karar vermek için Polisan uzmanlarına danışarak gerekli bilgileri alabilirsiniz. Aldığınız bilgiler doğrultusunda eviniz ve iş yeriniz için doğru renk seçimleri yapabilirsiniz.

Bu sezonun trend boya renkleri nelerdir , diye baktığımızda karşımıza mor rengi ve tonları çıkıyor. Mor rengi tonları arasında lila renginin biraz daha ön planda olduğunu söyleyebiliriz. Polisan’ın bu sezon öne çıkan diğer renkler arasında ;

√ Osmanlı Kırmızı

√Gizemli Bej

√ Baroj Beji

√Buz Beyazı

√  Bambu

√ Gün Işığı

√ Mistik Somon

√ Romans

√ Pastel Tonları

Eğer evinizi kendiniz boyamayı düşünüyorsanız, hangi odaya ne kadar boya gideceğini iyi tahmin etmek gerek. Bu konuda Polisan işinizi kolaylaştırıyor .Polisan sitesinde boyametre sayfasına yer vermiş.Bu sayfada yer alan tavan alanı – toplam uygulama alanı – uygulama dışı alanlarını doldurarak boyamayı düşündüğünüz alan için ne kadar boya gideceğiniz bulabilirsiniz.Dilerseniz Polisan boyametre sayfasına ulaşmak için BURAYI tıklayabilirsiniz.

Polisan boyada yenilikler bitiyor.Eviniz ya da iş yeriniz için seçtiğiniz duvar renginin nasıl duracağını öğrenmek artık çok kolay.Polisan online siz renklendirin, diye bir bölüm yer almaktadır.Polisan siz renklendirin bölümünde salon – yatak odası – banyo – çocuk odası ve dış cephe yer almaktadır. Buradan önce istediğiniz alanı seçiyorsunuz.Sonra alt yer alan duvar renkleri arasından seçim yapıp,duvara uyguluyorsunuz. Bu sayede renk seçimizi daha kolay oluyor.

Aramalar:

  • polisan renk isimleri
  • polisan renk kataloğu 2017
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık