DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Renkli ve Eğlenceli Dekorasyon İçin Pop Art

11 ay önce
10 kez görüntülendi

Renkli ve Eğlenceli Dekorasyon İçin Pop Art

Klasik tarza karşı 20. yy yaşam alanı dizaynına katılan Pop Art ev dekorasyonu bir süreliğine sessiz moda girmişti. Şimdilerde yaşam alanlarına baktığımızda daha renkli aynı zamanda eğlenceli bir dizayn oluşturmak isteyenler bu tarzı tercih ettiklerini görmekteyiz.

Peki, Pop Art ev dekorasyonu stilini uygulamak için hangi noktalara dikkat etmemiz gerekir. İşte ince detaylarıyla karşınızda Pop Art dekorasyon önerileri.

Desenler ve Renkler

Bu dekorasyonun en belirgin noktaları arasında renkler ve desenler yer alıyor. Evinize bu akımı yansıtmak için renk konusunda tercihinizi mümkün oldukça neon renklerinden yana yapmanız gerekir.

Koltuklarınızın kumaşında ya da ev tekstil ürünleri için seçeceğiniz ürünlerde mümkün oldukça geometrik desenleri ve karışık desenlerin olduğu modeller seçmelisiniz.

Bu tarzda göze çarpan diğer önemli ayrıntılar arasında ise Marilyn Monroe ve Audrey Hepburn gibi ünlülerin resimlerin yer aldığı tablolar duvarlarda yerlerini almaktadır. Aynı zamanda yine koltuk kumaşlarında dekoratif  olarak kullanılan yastık kılıflarında desen olarak bunlar tercih edilmekte.

Işıltı ve renkli avizeler, farklı formantlarda dizayn edilmiş sehpaları da unutmamak gerekir.

 

Renkli ve Eğlenceli Dekorasyon İçin Pop Art Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık