DOLAR: 3.86 TL
EURO: 4.48 TL

Modern Portmanto Tasarımları

11 ay önce
11 kez görüntülendi

Modern Portmanto Tasarımları

Evin antresinde göze çarpan en önemli ayrıntılardan biri hiç şüphesiz portmantolardır. Portmanto ya da diğer diğer bir değişikle vestiyerler eskilerden beri evimizde kullandığımız bir mobilya ürünüdür. İlk zamanda büyük ebatlara sahip genelde 3 ya da 4 kapılı olan bulunduğu yerin duvarını boydan boya kaplayan bir dolaptı.

Her değişim gibi portmanto hem görsel açıdan hem de işlevsel açıdan büyük bir değişime uğradıklarını söyleyebiliriz. 2017 portmanto modellerine baktığımızda oldukça modern çizgilerin hakim olduğu bulduğu ortama görsel bir estetik kattığını görmekteyiz.

Antrelere Şıklık Katan Portmantolar

Küçük bir antre için oldukça şık ve kullanışlı bir portmanto ya da diğer bir deyişle vestiyer örneği görmekteyiz. Bu ürün bir tarafında askılık ve raf sistemi kullanılarak çantalarınız ve ceketlerinizi bırakmak için dizayn edilmiş. Ürünün diğer tarafında ise dolap bölümüne yer verilmiş. Dolap kapağının dış yüzeyinde aynaya yer verilerek ürünün görsel estetiği artırılmış.

Değişik Portmanto Modelleri

Dilerseniz kendi portmantonuzu kendinizde dizayn edebilirsiniz. Yukarıdaki görselde görüldüğü üzere duvara monte edeceğiniz bir raf ve alt kısmında askılığa yer verebilirsiniz. Küçük bir oturma alanı oluşturarak alt kısmını depolama alanı olarak kullanabilirsiniz.

 

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık