Prenses Yatağı Hazırlamak İçin Cibinlik Önerileri

Evde küçük bir kız çocuğu varsa onun odası mümkün oldukça prenseslerin odasını anımsatacak güzellikte olmalı. Peki bir prensesin odasını prenses odası yapan en büyük ayrıntı nedir ? Tahmin ettiğiniz üzere yatağın başına asılan cibinliktir.

Gelin evimizin prenseslerinin odasında küçük bir değişiklik yaparak odanın dizaynına cibinlik ayrıntısı ekleyelim. Tabi bu cibinlikleri hazır alabileceğiniz gibi kendinizde yapabilirsiniz. İşte sizlere bu konuda ilham verecek olan çocuk odası cibinlik dekorasyon fikirleri.

Doğal Bir Atmosfer Oluşturabilirsiniz.

Doğal bir atmosfer oluşturmak için çevreden topladığınız birkaç dal ve pastel renklerin hakim olduğu bir kumaş ile güzel bir cibinlik yapabilirsiniz.

Sadece Bir Tülle Odayı Prenses Odasına Çevirebilirsiniz.

Çocuklarınızın bu hayalini gerçeğe dönüştürmek oldukça basit. Evinizde bulunan bir tülü metal ya da tahta bir çemberin etrafından geçirin. Hazırlamış olduğunuz bu cibinliği yatağın tepesine asın.

Bazı Eski Eşyaları Yeniden Değerlendirmenin En Güzel Yollarından Biri.

Evinizde kullanmadığınız atmak üzere olduğunuz bir tahta merdiven var ise atmadan önce bir kez daha düşünmenizi öneririz. Bu eski tahta merdivenden şık bir cibinlik yapabilirsiniz. Merdiveni yatağın tepesine sağlam bir şekilde monte ederek cibinlik haline getirebilirsiniz.

 

 

Aramalar:

  • bahçe cibinlik fikirleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*