DOLAR: 3.86 TL
EURO: 4.48 TL

Ranzalı Genç Odası Dekorasyon Fikirleri

11 ay önce
12 kez görüntülendi

Ranzalı Genç Odası Dekorasyon Fikirleri

Çocuk ve genç odalarını daha işlevsel bir hale kavuşturmak için ranzalar büyük bir rol oynuyor. Özellikle küçük ve dar odalarda, odasını kardeşleriyle paylaşanlar için en iyi seçimin ranza olduğu görüyoruz. Şimdi sizlere hem yeni sezon ranza modellerini sunacağız. Hem de genç odası dekorasyonları hakkında bilgiler aktaracağız.

Çalışma Masalı Ranza

cocuk-ve-genc-odasi-yaratici-dekorasyon-fikirleri-ile-calisma-masali-ranza-tasarimlari

Diyelim odanız oldukça küçük bir alana sahip. Yatağınızı,çalışma masanızı ve kıyafet dolabınızı odaya yerleştirdiğinizde neredeyse oda da adım atılamayacak kadar dar bir alan kalıyor. Şimdi bu alanı biraz daha genişletmek aynı zamanda odanın işlevselliğini artırmak için genç odası mobilyaları arasında çalışma masalı ranza modelleri arasından seçim yapmanızı öneririz. Hem yerden tasarruf sağlayan hem de fonksiyonel özellikleri sayesinde işinizi kolaylaştıran bu ürün odanızın enerjisini de artıracaktır.

Bu arada sevgili gençler çalışma masalı ranzalarla ilgi daha fazla görseller için ” En Yeni Altı Çalışma Masalı Ranzalar ” konumuzu inceleyebilirsiniz.

Üçlü Ranza Tasarımları

2017-coklu-ranza-modelleri

Bir odayı bazen tek kişi bazen iki ya da üç kişi paylaşmak zorunda kalabiliyor. Böyle bir durum söz konusu olduğunda yine gençlerimizin yardımına son derece modern çizgiler ile dizayn edilmiş son derece konforlu ve rahat aynı zamanda fonksiyonel özellikleriyle göz dolduran çoklu ranza modelleri yetişiyor.

Değişik Ranza Örnekleri

siradisi-ranza-tasarimlari

Alışılagelmiş ranzaları şöyle bir kenara bırakıp hem görsel olarak hem de işlevsel olarak farklı dizaynlara sahip olan ranzalara odanızda yer verme zamanı geldi diye düşünüyorsanız yukarıda paylaştığımız ranzanın odanıza çok yakışacağından eminiz. Görsel açıdan farklı bir görünüme sahip olan bu ürün aynı odayı paylaşan iki kardeş için oldukça ideal bir seçim. Ürüne şöyle göz alıcı bir gözle baktığımızda dekoratif rafların ürüne görsel bir estetik kattığını aynı zamanda daha fazla depolama alanı sunduğunu görüyoruz.

Şimdi sizlere ranzalı genç odası dekorasyonlarıyla ilgi ezber bozan son derece şık görünümlere sahip işlevsel özellikleriyle göz dolduran yeni sezon ranzalar arasından seçip hazırlamış olduğumuz görselleri sizlerin beğenisine sunacağız. Sevgili gençler odanızın konspetini değiştirecek olan birbirinden renkli ranzalı genç odaları sizlerle.

RANZALI GENÇ ODASI DEKORASYON FİKİRLERİ

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık