DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Rengarenk Angora Halı Koleksiyonuna Bayılacaksınız !

12 ay önce
9 kez görüntülendi

Rengarenk Angora Halı Koleksiyonuna Bayılacaksınız !

Bu sezon halı sektöründe en iddialı halı koleksiyonlarından biri Angaro halı olduğunu söyleyebiliriz. Yeni sezon için hazırlamış olduğu birbirinden renkli halıların bulunduğu koleksiyon görülmeye değer bir güzellikte olduğunu söyleyebiliriz.

Soğukların kendini iyice hissettirdiği bugünlerde kimi evlerin zeminleri halılarla buluşmuş. Kimi evlerde ise zeminlerle buluşacak yeni halı arayışı içindedirler. Biz bu arayışa bir taraftan yardımcı olmak bir taraftan da yeni sezon Angora Halı koleksiyonunda yer alan rengarenk halı örneklerini sizlerin beğenisine sunmak istiyoruz.

angora-hali-ornekleri

Gök kuşağının tüm renklerini alıp her bir renge farklı bir estetik ve yorum katarak her zevke hitap eden şahane bir koleksiyon hazırlamışlar. Bu koleksiyonun içinde yer alan bazı serilerin adlarını sizlerle paylaşalım. Everest Serisi,Palmiye Serisi, Bohem Serisi,Raks Serisi,Rustik Serisi ve Senfoni Serisi bunlardan sadece bir kaçı.

en-yeni-angora-hali-desenleri-hali-dekorasyon-fikirleri

Hem koleksiyonu oluşturan diğer serileri görmek için hem de oturma odanız,salonunuz ve yatak odanız için Angora Halı modelleri arasından seçim yapmak için BURAYI tıklayarak ulaşabilirsiniz.

en-guzel-oval-hali-desenleri-angora-hali-everest-serisi

Yaşam alanlarınızda farklı bir dizayn oluşturmak istiyorsanız ve bu farklılığı halınızla ön plana çıkarmak istiyorsanız sizlere Everest Serisine göz atmanızı öneririz. Bu seride hem görsel estetiğe hitap eden hem de dekoratif bir unsur gibi izlenim bırakan şahane modellerin bulunduğunu söyleyebiliriz.

Yine son 3 – 4 sezondur görmeye başladığımız yaşam alanlarımıza sade ama modern bir görünüm oluşturmaya yardımcı olan patchwork halıları Bohem Serisinde karşımıza çıkmaktadır.

Klasikten çizgiden ve çiçek desenli modellerden vazgeçemeyenlerin beğenisine ise Premium Koleksiyonu sunmaktadır.

Bu sezon yeni yeni kendini göstermeye başlayan halı sektörüne fark bir yön veren oval ve yuvarlak halılarda farklı koleksiyonlarda yer verilmiş.

Renk seçimlerine,desenlerine ve modellerine baktığımızda bu sezon favori olacak seriler arasında modern çizginin ön planda olduğu Armada Serisi ve Palmiye Serisini gösterebiliriz.

Salon dizaynınızı elegan bir görünüme kavuşturmak için size bu konuda ilham vermek açısından Everest – İstanbul – Nirvana ve Şura koleksiyonları içerisinde yer alan modellere bakabilirsiniz.

Şimdi dilerseniz rengarenk görünümleriyle yaşam alanlarınıza yeni bir sıcaklık katacak olan Angora Halı serilerine göz atalım.

ANGORA HALI KOLEKSİYONU VE GÖRSELLERİ

Rengarenk Angora Halı Koleksiyonuna Bayılacaksınız ! Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık