DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Renkli Tavanlarla Evinizin Havasını Değiştirin

11 ay önce
7 kez görüntülendi

Renkli Tavanlarla Evinizin Havasını Değiştirin

Beyaz bir görünümde olan evinizin dizaynına hiç bir katkısı olmayan sıradan tavanlarınızla vedalaşmaya hazır mısınız ?

Şöyle daha renkli bir görünüme sahip yaşam alanınızın dizaynına sıcaklık katacak aynı zamanda ortama hakim olan renklerle ahenk içinde olacak şahane bir tavanınız olsa nasıl olur ?

Gelin şimdi evimizin tavanlarını yeni bir görünüme kavuşturacak olan en güzel renkli tavan örneklerine birlikte bakalım.

Tavan İçin Renk Önerileri Buz Mavisi

” Neden renkli tavan tercih etmeliyiz ? ” aklınızdan bir soru geçiyor olabilir. Hemen sorunuzu cevaplayalım. Yaşam alanlarınızın hakim olan modern konseptinde bir ahenk sağlamak aynı zamanda odaların dizaynında biraz yumuşaklık katmak için renkli tavanları tercih etmelisiniz.

Modern Tavan Uygulaması ; Led ve Renkli Tavanlar

Birçoğumuz alışkanlıklarımızdan kolay kolay vazgeçemeyiz. Bu durum ev dizaynı içinde geçerlidir. Ama ara sıra alışılagelmiş dizaynlardan vazgeçip yeniliğe ve değişime hazır olmalıyız. Sizlerde bizimle aynı fikirde iseniz gelin bu yeniliği ve değişimi yapmaya tavanlardan başlayalım.

Mesela küçük bir değişimle evimizin havasını değiştirecek aynı zamanda yeni bir enerji katacak olan renkler arasından seçim yapıp tavanlarımıza uygulamaya başlayalım.

Renkli Tavanlarla Evinizin Havasını Değiştirin Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık