DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Rengarenk Yemek Odası Tasarımları

11 ay önce
8 kez görüntülendi

Rengarenk Yemek Odası Tasarımları

Hem aile bireylerin bir arada olduğu hem de ara sıra misafirlerin yemeğe katıldığı yemek odanızın dekorasyonu biraz renklendirmeye ne dersiniz ? Yemek odanızda yapacağınız en küçük bir değişim ortamın enerjisini artırmaya yetecektir.

Şimdi sizlere yemek odalarınızı ya da salonunuzun bir köşesinde bulunan yemek alanını yepyeni görünüme kavuşturacak olan birkaç renkli yemek odası dekorasyon fikirlerini paylaşalım.

Değişik ve Renkli Sandalyeler

Genelde yemek odası takımlarında tek rengin hakimiyetini olduğunu görürüz. Hem biraz tek düzenliliğin dışına çıkmamak hem de biraz fark oluşturmak için yemek odası takımına eşlik eden sandalyelerde farklı renklerde tercih edebilirsiniz.

Değişik Avizler

Hem ortamı aydınlatmak için hem de tavana küçük bir dokunuş yapmak için farklı forumlarda dizayn edilmiş aydınlatma araçları arasından seçim yapabilirsiniz.

Küçük Dokunuşlar İçin Aksesuarlardan Yararlanabilirsiniz

Yemek odanızın çizgisine biraz görsellik katmak aynı zamanda enerjisini artırmak için dekoratif aksesuarlardan yararlanabilirsiniz. Seçeceğiniz aksesuarların mekanda bir görsel bütünlük aynı zamanda zariflik katması için renklerin gücünden yararlanabilirsiniz.

Duvarları Unutmayın !

Küçük odalar derinlik hissi kazandırmak için duvar aynalarından yararlanabilirsiniz. Dekoratif olarak kullanacağınız bu aynalar aynı zamanda duvarları yeni bir görünüme kavuşturacaktır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık