DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Şahane 3 Boyutlu Duvar Kağıdı Örnekleri

1 yıl önce
15 kez görüntülendi

Şahane 3 Boyutlu Duvar Kağıdı Örnekleri

Gelişen teknolojinin yaşam alanlarımıza kattığı güzellikleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bugün duvar dekorasyonları arasında en çok tercih edilen teknolojinin güzellikleri en güzel şekilde yansıtan 3 boyutlu duvar kağıtlarına bakacağız.

Bildiğiniz gibi çoğu evlerde ve iş yerlerinde duvar dekorasyonlarında yeniliğe gitmeyi düşünüldüğünde genelde bu alanda tercihler duvar kağıtları arasından yapılır. ”Neden duvar kağıtlarına bu kadar talep var ? ” diye bir soru aklınıza gelebilir. Hemen birkaç nedeni sizlere söyleyelim.

3d-duvar-kagidi-ornekleri-2017

  • Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olduğundan her zevke hitap edecek değişik ürünler bulmamız mümkün.
  • Ekonomik.
  • Uzun süre gönül rahatlığıyla kullanabiliriz.
  • Isı ve ses yalıtımı.
  • Suya ve neme dayanıklı.
  • Ortama görsel bir estetik katması.
  • Uygulanmasının kolay ve çabuk olması.

deniz-manzarali-3d-duvar-kagitlari

Geniş ürün yelpazesi sayesinde yaşam alanlarımızın dizaynında stilimizi rahatlıkla yansıtıp,dekorasyon alanındaki farkımızı en güzel şekilde yansıtabiliyoruz.

Suya ve neme dayanıklı olması sayesinde de banyo ve mutfaklarının duvarlarını yeni bir görsel estetiğe kavuşturmak adına yine tercihimizi bu alanda yapabiliyoruz.

Zaman açısından da avantaj sağlıyor. Kısa bir süre içinde istediğimiz duvarlara kavuşabiliyoruz. Aynı zamanda uygulama sırasında etrafa koku yayılmıyor. Temizlik açısından da kolaylık sağlıyor.

eyfel-kulesi-temali-3-boyutlu-duvar-kagitlari

Küçük ya da dar mekanları olduğundan biraz daha geniş göstermek aynı zamanda ortamı biraz daha aydınlık göstermek adına yine devreye duvar kağıdı çeşitleri girmektedir. Hazır söz duvar kağıdı çeşitlerine gelmiş biraz onlardan da bahsedelim.

Duvar kağıdı çeşitleri arasında seçim yaparken öncelikle uygulamak istediğiniz alanın fiziksel özelliği göz önünde bulundurmanızı öneririz. Fiziksel özelliğinin yanı sıra ışığı alma açısını ve etrafa yayma açılarını dikkatte alarak renk ve desen seçimlerini yapmalısınız.

Genelde küçük ve dar mekanlarda açık renkler ve küçük desenler tercih edilmelidir. Duvar kağıdınızın ortama nasıl bir hareketlik katacağını görmek için isterseniz önce tek bir duvara uygulayın. Duruma göre diğer duvarlarda uygulayabilirsiniz.

En çok tercih edilen duvar kağıdı çeşitleri arasında ise manzaralı duvar kağıtları ilk sırada geliyor. Bunlara arasında şehir manzaralı duvar kağıtları, deniz manzaralı duvar kağıtları ve doğa temalı duvar kağıtları favoriler arasında.

3 BOYUTLU DUVAR KAĞIDI ÖRNEKLERİ

Aramalar:

  • duvar kağıtları örnekleri

Şahane 3 Boyutlu Duvar Kağıdı Örnekleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık