DOLAR: 3.86 TL
EURO: 4.48 TL

Şahane 3D Dijital Baskılı Halı Örnekleri

1 yıl önce
12 kez görüntülendi

Şahane 3D Dijital Baskılı Halı Örnekleri

Bu kış evinizin ambiyansını değiştirecek biraz sıra dışı aynı zamanda modern çizgilerin hakim olduğu bir halı kullanmaya ne dersiniz ?

Şimdiye kadar kullandığınız yaşam alanlarınızın zemini ısıtan klasik çizgilerin hakim olduğu aynı zamanda hemen hemen benzerlerine başka yerlerde karşılaştığınız halılardan sıkılmadınız mı ?

Gelin birlikte bu kış evimizin havasını değiştirecek, farkımızla tarz oluşturacağımız görenlerin hayran olacağı dijital baskılı halılara göz atalım. Ve yaşam alanlarımızın ruhunu en güzel şekilde yansıtacak olan modelleri seçmeye başlayalım.

yeni sezom 3d halı örnekleri

Biliyorsunuz gelişen teknolojinin en güzel yansımalarını evimizin her alanında görmemiz mümkündür. Özel baskı teknikleriyle hazırlanan dekorasyona derinlik hissi kazandıran bu tasarımlar yaşam alanlarımıza farklı bir boyut kazandırıyor.

Piyasa da 3d halı olarak bilinen bu halılar klasik halıların yerini hızlı bir şekilde alarak yaşam alanlarımızın zeminde zarif bir şekilde yer almaya başladı. Serildiği her odanın ruhunu en güzel bir şekilde yansıtarak ortamda farklı ambiyanslar oluşturmaya başladı.

3d mutfak halıları

Mesela mutfakları ele alalım. Mutfağının konseptine uygun dizayn edilmiş hem dekoratif olarak kullanabileceğimiz hem de zemin görselliğini ön plana çıkartacak muhteşem tasarımlara rastlamaktayız.

en yeni 3d halı örnekleri

Oturma odanızın ya da yatak odanızın ambiyansında romantik bir ambiyans oluşturmak istesek gelende aklımıza ilk mum ışığı gelir. Bu noktadan hareket edilerek tasarlanmış olan yukarıda görmekte olduğunuz örnekteki gibi bir seçim yaparak odanızda romantik bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda tercih edilen yeşil renginde mekana huzur kattığını görmekteyiz.

Farkınızla tarz tarz yaratacağınız görenleri ilk etapta şaşıracağı aynı zamanda evinizin ambiyansında biraz sıradışı görünüm oluşturacak bu yunus balıkların yer aldığı halıyı evinizin dizaynına katmaya ne dersiniz ? Bizce düşünmeye değer. 😉

Sevgili çocuklarımızın ve gençlerimizin odalarını da unutmadık. Çocuk odası için özel olarak tasarlanmış olan çizgi film kahramanların yer aldığı aynı zamanda çocuklara sevimli hayvanları tanıtacak olan birbirinden farklı ürünlerde yer almaktadır.

Sevgili gençlerimizin odasına gelecek olursak. Bu mekanlarda genelde ilgi alanları doğrultusunda dizayn edilmiş sade bir görünme sahip aynı zamanda modern çizginin hakim oluğu halılara rastlamaktayız.

Şimdi dilerseniz sizler için seçmiş olduğumuz görsellere göz atalım.

3D DİJİTAL BASKILI HALI ÖRNEKLERİ

 

 

Şahane 3D Dijital Baskılı Halı Örnekleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık