DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Şahane 3D Yatak Odası Duvar Kağıtları

1 yıl önce
15 kez görüntülendi

Şahane 3D Yatak Odası Duvar Kağıtları

Aşk limanız olan yatak odalarınızı dizayn ederken hem odanızın enerjisini arttıracak hem de duvarlarınızı yeni bir görünüme kavuşturup hareketlendirecek olan duvar kağıtlarını kullanmanızı öneririz.

Bildiğiniz gibi geçmişten günümüze kadar uzanan evlerin dizaynı zengin gösteren uygulamalardan biri duvar kağıtlarıdır. Görünüm açısından estetik olduğu kadar kullanım açısından da basittir. Aynı zaman gün geçtikçe kendini geliştirerek ve ürün yelpazesini genişleterek hem her bütçeye, hem de birbirinden farklı zevklere hitap ediyor.

şahane yatak odası duvar kağıtları

Şimdi bu geniş ürün yelpazesi içinde yer alan yatak odalarınızın ambiyansına yeni bir görünüm katıp enerjisini yükseltecek olan 3 boyutlu özelliklere sahip olan kağıtları nasıl uygulayacağımıza bir göz atalım.

Genelde akla ilk gelen kısım yatak başlığının dayalı olduğu duvara uygulandığını görmekteyiz. Bunun nedeni şu ; bu nokta odanın merkezi olarak düşündüğümüzde ve mekanda ilk dikkati seçen alan burası olduğundan genelde bu noktaya uygulanır. Bu sayede oda zarif bir görünüme kavuşur ve görsel estetiği de artırılmış olur. Tabi yine zevkinizin doğrultusunda başka noktalar seçip uygulayabilirsiniz.

Peki, mekan için nasıl bir renk seçmeliyiz ? Öncelikle odanın konseptinde dinlendirici ve rahatlatıcı bir atmosfer oluşturmamız gerektiğini göz önünde bulundurmak gerekir. Bu noktadan hareket ettiğimizde nötr renkler arasında yer alan siyah, beyaz, kurşuni ve gri gibi renkler arasından seçim yapmanızı öneririz. Böylelikle daha sade bir görünüm elde etmiş oluruz.

Biraz hareketlik katmak için desenlerin gücünden yararlanabilirsiniz. Burada çıkış noktamız ise, mekanın dizaynıdır. Yani klasik bir tarz hakimse, klasik desenler, modern ve sade bir çizgi hakim ise de modern tasarımlar arasından seçimler yapmanızın bütünlük açısından doğru bir seçim olur.

yatak odası için duvar kağıdı önerileri

Bunların dışında daha farklı bir çizgi oluşturmak daha göz estetiğine hitap edecek bir tema oluşturmak isterseniz de ; deniz ve doğa manzaralı duvar kağıtlarını tercih edebilirsiniz. Daha fresh ortam içinde çiçek desenli ürünlere göz atabilirsiniz. Mesela ortama biraz romantizm katmak için gül ya da kalp desenli ürünleri de düşünebilirsiniz.

3d yatak odası duvar kağıdı örnekleri

Son bir öneri daha. Tek bir alan uygulama yapacaksanız diğer kalan duvarları için renk seçimiz mümkün oldukça açık renk olmasına özen göstermenizi öneririz.

3D YATAK ODASI DUVAR KAĞITLARI

 

Şahane 3D Yatak Odası Duvar Kağıtları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık