DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Şahane Canvas Sehpa Örneklerine Bayılacaksınız!

1 yıl önce
8 kez görüntülendi

Şahane Canvas Sehpa Örneklerine Bayılacaksınız!

Sevgili arkadaşlar, evinizin dizaynında tercih edebileceğiniz birbirinden güzel mobilya ürünlerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bugün sizler için hem salonlarınızda hem de oturma odalarınızda kullanabileceğiniz şahane orta sehpalar seçtik. Birazdan sizlerle paylaşacağımız sehpaları gördüğünüzde çok hoşunuza gideceğinizi en kısa zamanda evinizin konseptine ekleyeceğinizi düşünüyoruz.

Şuan aklınızda birbirinden değişik sehpa örneklerinin geçtiğini tahmin ediyoruz. Hemen sizleri daha fazla merakta bırakmadan konunun ayrıntılarına geçiyoruz. Bir sehpa düşünün rengiyle üzerindeki şekilleri ve manzara görüntüleriyle evinizin dizaynına yeni bir renk ve enerji katıyor. Oturma odanızın ve salonunuzun konseptine hitap ederek çizginizi tamamlamanıza yardımcı olan canvas sehpalar odalarınızın en güzel odak noktası haline gelecektir.

Daha önce yaşam alanlarının duvar dekorasyonunda canvas tablolara yer veren arkadaşlarımız bu tabloların mekana nasıl bir hareketlik nasıl bir enerji kattıklarını iyi bilirler. İşte bu canvas tablolardan yola çıkarak özel bir baskı tekniği ile hazırlanmış olan canvas sehpalarda yaşam alanlarınızın ambiyansını o yönde etkiliyor.

Her zevke hitap edene birbirinden değişik bu sehpalar bir nevi sizin iç dünyanızın bir bölümünü ev dekorasyonunuza yansıtmada yardımcı oluyor. Tercih ettiğiniz renkler sizin iç dünyanızın ne kadar hareketli olduğunu, sevincinizi bazen de hüznünüzü gizliden gizliye yansıtıyor. Bir nevi seçtiğiniz renkler sizin iç dünyanızın dışa yansıtmasıdır, diyebiliriz.

canvas sehpa örnekleri

Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan bu sehpalar birbirinden şahane manzara resimleriyle de evinizin havasını değiştirmenize yardımcı oluyor. Mesela doğa manzaralı olan sehpalar oldukça farklı bir ambiyans oluşturmanızda yardımcı oluyor. Güneş batımının en güzel şekilde sehpaya yansımazı, odanızda romantik bir ambiyans oluşturmanıza yardımcı olacak 3d tekniği ile tasarlanmış mumlar evinizin konseptine farklı bir ambiyans oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

en yeni canvas sehpa örnekleri

Genelde sehpaların üzerine bizler değişik objeler ya da biblolar bırakırız. Ama bu sehpaların üzerine herhangi bir şey bırakmanıza gerek yok. Hem dekoratif açıdan oldukça muhteşem bir görünüme sahip, hem de kendi renk ve desenleri başlı başına ayrı bir güzellik sunuyor. Şimdi dilerseniz yaşam alanlarınızın ambiyansını değiştirecek olan canvas sehpa örneklerine göz atmaya başlayalım.

ŞAHANE CANVAS SEHPA ÖRNEKLERİ

 

Şahane Canvas Sehpa Örneklerine Bayılacaksınız! Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık