DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Şahane Genç Odası Yatak Örtülerine Bayılacaksınız!

1 yıl önce
15 kez görüntülendi

Şahane Genç Odası Yatak Örtülerine Bayılacaksınız!

Sevgili gençler odanızın dizaynı tamamlayacak olan unsurlardan biri olan yeni sezon yatak örtülerini gördünüz mü ? Her birinde farklı renk ve desen kullanılarak küçük ayrıntılarla şık bir görünüme kavuşturulan farklı zevklere hitap eden yatak örtülerine gelin birlikte bir göz atalım.

Gençler; odalarınız dizayn ederken seçtikleri ürünler arasında bir ahenk oluşturmak isterler. Mesela odaları için seçtikleri perde ve halılar renk açısından birbirleriyle uyum içinde olmalarını isterler. Aynı zamanda yataklarını dış etkenlerden koruyacak olan yatak örtülerini seçerken de hem renk hem de desen açısından odada bir bütünlük oluşturacak bir seçim yapmaya özen gösterirler.

en yeni genç odası yatak örtüsü fotoları

Genç kızların odalarını ele alacak olursak; genç kızlar genelde seçimlerini daha canlı ve sıcak renklerden seçim yaparlar. Renklerin yanı sıra desen konusunda oldukça seçici olduklarını görmekteyiz. En çok tercih ettikleri desenler arasında çiçek, kalp ve farklı şekillerden oluşan desenli yatak örtülerini tercih ettiklerini görmekteyiz.

Bunların yanı sıra bazı küçük ayrıntılara da yer vererek hem yatağa bir hareketlik hem de odaya bir görsellik katarlar. Mesela zevklerine hitap eden ruhlarını odaya yansıtacak kabartmalı motifler, göz alıcı süslemeler ve yatağın kenarına geçirilen katlı fırfırlar küçük ayrıntılar arasında sayabiliriz.

en yeni genç odası yatak örtüsü örnekleri

Gelelim genç erkeklerin yatak örtüsü seçimlerine. Düz renkli modellerin ön sırada olduğunu söyleyebiliriz. En popüler renk mavi ve lacivert. Bunların dışında siyah ve gri söyleyebiliriz. Tabi düz renklerin yanı sıra desenli modellerde tercih ettiklerini görmekteyiz. Desenli modellerde genelde tercihlerini zevklerine ve ilgi alanlarına göre seçtiklerini söyleyebiliriz. Bu bazen en sevdikleri şehrin ya da ülkenin en güzel şehir manzarası ya da tutkunu oldukları sport arabalar oluşan şık bir örtü olabiliyor.

yeni sezon genç odası yatak örtüsü resimleri

Düz ve desenli ürünlerin dışında bir de 3 boyutlu ürünlerde bulunmaktadır. Sevgili gençlerimiz sürekli bir yenilik içinde olduklarından yaşam alanları olan odalarının enerjilerini arttırmak için en çok tercih ettikleri ürünler arasında 3 boyutlu ürünlerin yer aldığını söyleyebiliriz. Tabi başta belirttiğimiz gibi görsel estetiğin yanı sıra kullanım açısından kaliteli olmasına özen gösterdiklerini de belirtmeliyiz.

GENÇ ODASI YATAK ÖRTÜSÜ ÖRNEKLERİ

Şahane Genç Odası Yatak Örtülerine Bayılacaksınız! Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık