DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Şahane İthal İtalyan Sırpı Duvar Kağıtları

1 yıl önce
12 kez görüntülendi

Şahane İthal İtalyan Sırpı Duvar Kağıtları

Bugünlerde evinizin ve iş yerinizin duvarları gözünüze ruhsuz ve cansız görünmeye mi başladı. Eğer yanıttınız ” evet”,” aynen öyle ” ise şuan için doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz. Küçük bir dokunuşla yaşam alanlarınızın duvarlarını yepyeni bir görünüme kavuşturabilir aynı zamanda mekanınızın ambiyansını değiştirebilirsiniz.” Peki bu konuda bize öneriniz” nedir ? diye aklınızdan geçirdiğiniz hisseder gibiyiz. Hemen önerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

ithal-duvar-kagidi-desenleri

Evinizin ve işyerlerinizin duvarlarınızı kısa bir sürede yeni bir görünüme kavuşturmak için sizlere duvar kağıtlarını öneririz. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan duvar kağıtları arasında özellikle İthal duvar kağıtlarının tercih edildiğini söyleyebiliriz. Bizde bu noktadan yola çıkarak yaşam alanlarınıza yeni bir enerji katacak olan aynı zamanda duvarlarınızın görünümünü canlandıracak olan bir İtalyan duvar kağıdı markası olan Sırpı duvar kağıtlarını sizler için inceledik.

sirpi-ithal-duvar-kagidi-ornekleri

İlk olarak sesini 1968 yılında İtalya Milan’da duyurmaya başladı. Sonra ürün yelpazesinin içine yaşam alanlarımızın ambiyansını değiştirecek olan birbirinden farklı desenlere yer vermeye başladı. Kısa bir süre içinde zengin tasarımları ve kalitesi dünya çapında duyulmaya başladı. Bu durum karşısında gün geçtikçe daha güçlü adımlarla duvar kağıdı sektöründe yürümeye başladı ve bir çok evin ve iş yerinin duvarlarını yeni bir görünüme kavuşturup aynı zamanda yaşam alanlarını elit bir görünüme kavuşturmaya başladı.

yeni-sezon-ithal-sirpi-duvar-kagidi-koleksiyonu

İtalyan geleneğini günümüzün modern çizgileriyle zarif bir şekilde birleştirip birbirinden farklı dokular ve desenlere elde ederek hem klasik tarza hem de modern çizgiye farklı bir yorum kattı. Bu noktalardan yola çıkarak da İtalyan şıklığını en zarif şekilde yaşam alanlarımıza yansıttı ve yansıtmaya da devam ediyor.

Sevgili arkadaşlar ailenizle birlikte zaman geçirdiğiniz oturma odalarınızın duvarlarını yeni ve farklı bir görünüme kavuşturmak isterseniz tercihinizi bu yönde yapabilirsiniz. Aynı zamanda geniş ürün yelpazesi içinde aşk limanınız olan yatak odalarınızın duvarları için seçim yaparak yatak odalarınıza yeni bir ışıltı yansıtabilirsiniz. Salonunuzun elagan bir görünüme kavuşturmak içinde bir değişik desenler ve dokuya sahip olan duvar kağıtlarına bakmanızı da öneririz. Kısaca yaşam alanlarınıza yeni bir dokunuş için tercihinizi bu yönde yapabilirsiniz.

İTALYAN SIRPI DUVAR KAĞIDI ÖRNEKLERİ

 

 

Şahane İthal İtalyan Sırpı Duvar Kağıtları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık