DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Şahane Mutfak Tezgah Arası Cam Panelleri

1 yıl önce
16 kez görüntülendi

Şahane Mutfak Tezgah Arası Cam Panelleri

Teknolojinin nimetlerini evimizin her alanında görmeye devam ediyoruz. Artık evler dizayn edilirken teknolojinin güzelliklerinden yararlanarak ince dokunuşlarla daha zarif bir görünüme kavuşturmamız mümkün.

Evimizin mutfaklarını ele alalım. Bir zamanlar sıradan sade bir görünüme sahip dolaplar, dökme betondan hazırlanmış bir tezgah yer alır. Tezgah dolap arası ise başlarda duvar boyası ile renklendirirken sonraları fayans ve seramik yer almaya başladı. Tabi görsellik biraz daha ön plana çıkmaya başlayınca tezgah arasına farklı uygulamalar yapılmaya da başlandı.

Bir çoğumuzun evinde olduğu mutfakların dizaynı ön plana çıkartan mekanı zarif bir görünüme kavuşturan cam paneller yer almaya başladı. Şöyle bir kıyasladığımızda şimdiki görünüm daha modern bir görünüme kavuşurken görsellik açısından da göz estetiğine hitap ettiğini görmekteyiz.

Ayrıca oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olmasında da hem her zevke hitap etmesi açısından hem de her mutfak tipine uygun olması artı bir avantaj sağlıyor. Şimdi dilersiniz birkaç örnek üzerinden devam ederek bu alandaki son gelişmelere de göz atalım.

şahane tezgah arası cam panel örnekleri

Tezgahla dolabınızın arasında böyle bir uygulama yaptırmaya ne dersiniz. Burada geçirdiğiniz zaman dilimine bir taraftan yemeğinizi hazırlayıp, arkadaşınızla birlikte kahvelerinizi ya da çayınızı yudumlarken bir taraftan da müzik dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda gözünüzün önünde bir saat bulunmuş olup, mekanın sıcaklığını da görme şansınız olur. Bu uygulama sayesinde mekanınız lüks bir görünüme de kavuşmuş olur.

değişik mutfak tezgah arası dekorasyon fikirleri

Daha farklı aynı zamanda orijinal bir fikir için aile bireylerinizle ölümsüzleştirdiğiniz güzel bir anı zarif bir şekilde duvara yansıtabilirsiniz. Hem size özel bir tasarım olmuş olur. Hem de sevdiklerinizi biran olsun gözünüzün önünden ayırmamış olursunuz. Eğer bugünlerde bu alanda bir değişiklik yapmayı planlıyorsanız bu iki örneğimizden ilham alıp yola çıkarak sizlerde daha farklı uygulamalar yaptırabilirsiniz.

Tabi olay bunlarla sınırlı değil. Biraz öncede bahsettiğimiz gibi oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip. Mutfağınız fiziksel özelliğini ve konseptini göz önünde bulundurarak da seçimler yapmanız mümkün. Mesela sevdiğiniz bir şehrin ya da ülkenin güzel bir manzarasını seçebilirsiniz. Yada sadece renkli cam uygulamasında yaptırabilirsiniz.

ŞAHANE MUTFAK ARASI CAM PANELLERİ

 

Şahane Mutfak Tezgah Arası Cam Panelleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık