DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Şahane Sulu Boya Tablo Örnekleri

1 yıl önce
9 kez görüntülendi

Şahane Sulu Boya Tablo Örnekleri

Merhaba sevgili arkadaşlar. Küçük dokunuşlarla yaşam alanlarımızın dizaynında büyük etkiler oluşturmaya devam ediyoruz. Bugünkü odak noktamız evlerimizin duvarları. Şöyle bir düşünün. Büyük bir zevkle hayalini kurduğunuz konsepti ince bir zarafetle evinizin dizaynına yansıttınız. Şöyle bir baktığınızda birkaç küçük dokunuşa ihtiyaç olduğunu görmektesiniz.

Peki ; ” yaşam alanlarınız konseptinde görsel bir bütünlük sağlamak için nasıl bir dokunuş yapmak gerekir ?” diye düşündüğümüzde birden gözleriniz duvarlara değiyor. Sanki biraz boş ve hareketsiz duruyor gibi bir düşünce uyandırıyor. Hemen bu noktaya odaklanarak yapabileceğimizi bir düşünelim.

sulu boya tablo görselleri

Yaşam alanlarımızın duvarlarına öyle bir dokunuş yapmalıyız ki ; hem duvarlarımıza yeni bir hareketlik kazandıracak, hem evimizi zengin gösterecek hem de görsel bir estetiğe kavuşturacak. Tabi bunu yanı sıra ekonomik açıdan da bütçemize uygun olmalı. Sanırım aklınıza şu an için birkaç fikir oluşmaya başlamıştır. Bu konuda bizim sizlere önerimizi soracak olursanız duvarlar için en güzel seçimlerden biri tablolardır.

en güzel sulu boya resim çalışmaları

Bu bir kanvas tablo olabilir ya da bir yağlı tablo çalışması olabilir. Ya da biraz daha farklı bir ambiyans oluşturmak için aynı zamanda daha natürel bir görünüm elde etmek için suluboya tekniği ile yapılmış tablolar olabilir. Burada hemen bir ipucu verelim. Son dönemlerde suluboya tablolarına oldukça ilgi olduğunu söyleyebiliriz.

sulu boya tablo örnekleri

Bu konuda sizlere ilham vermek adına evinizin ambiyansı değiştirecek odanızı elit bir görünüme kavuşturacak olan tablolara göz atmaya başlayalım. Sulu boya tablo örneklerine baktığımızda farklı çalışma tekniklerinin kullandıklarını görmekteyiz. Aynı zamanda tuval üzerine farklı çalışma tekniklerinin farklı temaların ve farklı şekillerin yansıtıldığını görmekteyiz. En çok doğa ve hayvan figürlerin can bulduğu tablolar daha çok tercih edildiğini söyleyebiliriz.

en güzel sulu boya tablo görselleri

 

Rengarenk kelebeklerin duvarlarınıza konduğunu düşünün. Bir anda ortamda fresh bir ambiyansın oluştuğunu göreceksiniz. Duvar bir anda görsel bir estetiğe kavuşurken görünüm açısından da farklı bir ambiyans oluşacaktır.

en güzel sulu boya tablo resimleri

Yaşam alanında salon dizaynı ayrı bir önem taşır. Misafirlerimizi ağırladığımız salonlarımız görsel açıdan mümkün oldukça zengin bir görünüme kavuşturmak için bir takım küçük dokunuşlar yaparız. Salonun ruhunu yansıtacak güzel bir tablo seçimi bu dokunuşlar arasında yer alır.

Şahane Sulu Boya Tablo Örnekleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık