DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Şahane Yuvarlak Asma Tavan Dekorasyon Örnekleri

1 yıl önce
11 kez görüntülendi

Şahane Yuvarlak Asma Tavan Dekorasyon Örnekleri

Yaşam alanlarımızın dizaynlarına renk katacak uygulamaları siz sevgili okurlarımızla paylaşmaya devam ediyoruz. Bugün sizlere yaşam alan dizaynına genelde es geçtiğimiz noktalardan biri olan tavanları ele alacağız. Bu alanlara küçük ve etkili dokunuşlarla yepyeni bir görünüme kavuşturarak daha hareketli ve canlı hale getireceğiz.

Yeni bir ev aldığımızda ya da şuan oturduğumuz evin dizaynında yenilik yapmayı düşündüğümüzde ilk etapta zeminden duvara kadar değişiklik yapmayı planlarız. Bunun yanı sıra mobilyalarımızı değiştiririz. Sıra tavanlara geldiğinde ise genelde beyaz renk asma tavan boyası ile boyatırız. Bu alana biraz daha hareketlik katmak içinde kartonpiyer uygulamasını tercih ederiz.

en güzel yuvarlak asma tavan görselleri

Tavan için yapılan her bir yenilik yeni bir yeniliğin ortaya çıkmasına da yardımcı olduğunu söyleyebiliriz. En son yenilikler nelerdir, diye soracak olursanız sizlere birbirinden şahane asma tavan uygulamalarının olduğunu söyleyebiliriz. Yaşam alanların tavan dekorasyonunda en çok tercih edilen ise son dönemlerde yuvarlak asma tavan uygulaması olduğunu da hemen belirtmek isteriz.

yuvarlak asma tavan örnekleri0

Her evin ve iş yerlerinin konseptine hitap eden görsel estetik bütünlüğü tamamlamaya yardımcı olan şahane yuvarlak asma tavan uygulamalarının olduğunu görmekteyiz. Diyelim ki salonlarınızın görünümde küçük bir değişiklik yapmayı planlıyorsunuz ve işe tavandan başlamayı planlıyorsunuz. Etkileyici bir görünümü olmasını aynı zamanda salonun görünümünde de  elegan bir ambiyans oluşturmasını istiyorsunuz.

yuvarlak asma tavan resimleri

Bu konuda sizlere küçük bir öneride bulunmak isteriz. Salonunuzun büyüklüğünü ve tavanınızın yüksekliği göz önünde tutarak yuvarlak asma tavan uygulaması yaptırdıktan mekanı aydınlatmak için zarif bir avize seçebilirsiniz. Bu avizeye eşlik edecek stop lambalarla ya da led aydınlatma sistemleriyle de mekanı aydınlatma sistemini güçlendirebilirsiniz. Bu sayede hem bu alanı görsel açıdan zenginleştirmiş olursunuz. Hem de salonunuz görünüm açısından elegan bir görünüme kavuşturmuş olursunuz.

salon için asma tavan fikirleri

Oturma odalarını da es geçmemek gerek. Oturma odaları için daha renkli uygulamaların tercih edildiğini belirtmek isteriz. Daha sıcak ,daha samimi ve sevgili dolu bir atmosfer yakalamak adına oturma odanızın konseptine uygun, tercih ettiğiniz renklerle ahenk içinde olacak renkleri tercih ederek daha elit bir görünüm elde etmiş olursunuz.

en yeni yuvarlak asma tavan uygulamaları

 

 

Şahane Yuvarlak Asma Tavan Dekorasyon Örnekleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık