DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Kendin Yap Fikirleri Saksı Süsleme

11 ay önce
16 kez görüntülendi

Kendin Yap Fikirleri Saksı Süsleme

Dıy, yani kendin yap fikirleri ile bulunduğumuz ortamları güzelleştirmeye devam ediyoruz. Bugün kendin yap , evini güzelleştir önerilerimizin arasında saksı süslemeleri var. Eğer evinizde çiçek ve bitki yetiştirmeyi seviyorsanız dekoratif saksı süsleme fikirlerimizin hoşunuza gideceğini düşünüyoruz.

Dantel İle Saksı Süsleme

El işi ile yakından uğraşlar iyi bilirler, dantel detayı olan her kıyafetin farklı bir havası vardır. Bizde bu farklı havadan etkilenerek evdeki saksıları dantellere süslemeye karar verdik. Dantel ile saksıları süslemek için gerekli olan malzemeleri hemen sizlerle paylaşalım.

  • Çiçek Saksısı
  • Dantel
  • Şeffaf Parlatıcı Sprey Boya
  •  Altın ya da Gümüş Sprey Boya                                                                                                               Saksıları sprey boya ile boyuyoruz. Sonra üzerini şeffaf parlatıcı sıkıyoruz. Bu işlemleri yaptıktan sonra kurumaya bırakıyoruz. Kuruduktan sonra danteli yapıştırıyoruz.

Renkli ve Desenli Bantlar İle Saksı Süslemeleri

Saksılara yeni bir görünüm kazandırmanın en kolay ve ucuz yollarından bir kendinden desenli ve renkli bantlarla süslemekdir.

Ojeler ile Saksılarınızı Güzelleştirin

Rengarenk ojelerden yararlanarak saksılarınızı süsleyebilirsiniz. Bunun için renkli ojelere, saksıya ve kullanılmayan bir kovaya ihtiyacınız olacaktır. Şimdi kovanın içinde bir miktar su bırakın. Bu suyun içine seçmiş olduğunuz ojeleri boşaltın. Sonra saksıyı suyun içine bırakıp saksıyı çeviriyoruz.

Aramalar:

  • saksı tülle süsleme
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık