DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Salaş Bir Mekan İçin Dekorasyon Fikirleri

11 ay önce
10 kez görüntülendi

Salaş Bir Mekan İçin Dekorasyon Fikirleri

Zaman zaman yaşam alanımda değişime gitmeyi seviyorum. Bazen modern bir çizginin hakim olmasını istiyorum, bazen de renkli bir dekorasyon ilgimi çekiyor. Bugünlerde ise daha bir rahat aynı zamanda salaş bir mekan olsun istiyorum. Aramızda bizim gibi ara sıra yaşam alanların çizgisinde değişime gitmek isteyenler için salaş bir mekan oluşturmak için dekorasyon önerilerimizi paylaşmak istedik.

Yaşam alanlarınızın iç mekanlarında rahat, doğal, sıcak aynı zamanda salaş bir görünüm oluşturmak istiyorsanız şu yolları izlemenizi öneririz.

Puf Minderlere Yer Verin.

Biraz salaş biraz rahat ve biraz da özgür alanlar oluşturmak için puf minderlerinden yararlanarak kendinize yeni köşeler dizayn edebilirsiniz. Puf minderlerin sunmuş olduğu rahatlık , konfor ve yumuşak dokusu sizlere evde istediğiniz alanı oluşturmaya yardımcı olacaktır.

Odalarda Hamaklara Yer Verin.

Daha çok dış mekanlarda kullandığımız hamakları artık iç mekanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Evinizin dizaynında salaş bir dizayn oluşturmanın en etkili ve kolay yollarından bir hamak kullanımı olduğunu söyleyebiliriz.

Mekana Farklı Bir Ambiyans Katmak İçin Mumlardan Yararlanın.

Yaşam alanlarınızda rahatlığı ön plana çıkarmanın en kolay yollarından biri ise mumlardır.

 

 

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık