DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

2017 Salon Taş Duvar Dekorasyon Örnekleri

11 ay önce
18 kez görüntülendi

2017 Salon Taş Duvar Dekorasyon Örnekleri

Misafirlerinizi ağırladığınız ortamlardan biri olan salonlarınızı yepyeni bir görünüme kavuşturmak aynı zamanda elegan bir görsellik elde etmek için taş duvar dekorasyonlarından yararlanabilirsiniz.

Salonlarınız için küçük aynı zamanda etkili bir değişim yapmak istiyorsanız işe duvarlardan başlamanızı öneririz. Salonlarınızın duvarlarına yapacağınız en küçük bir değişim bir anda ortamın ambiyansı değiştirmeye yetecektir. Henüz duvarlarınızda nasıl bir değişim yapacağınıza karar veremediyseniz sizlere salonlar için taş duvar dekorasyonlarına göz atmanızı öneririz.

2017 salon duvar dekorasyonlarını öğrenmek aynı zamanda doğal taş görünümlerinin mekana katacağı değişiklere gelin birlikte göz atalım.

Doğal ve Samimi Ortamlar İçin

Şimdilerde yaşam alanların dizaynında doğallığın ve sıcaklığın hakim olduğu dekorasyonların ön planda olduğunu görmekteyiz. Hem modern, hem doğal hem de sıcak bir atmosfer oluşturmak için doğal taş görünümlü duvar kağıtlarından ve doğal taş görünümlü duvar kaplamalarından yararlandıklarını görmekteyiz.

Aksesuarlar

Hem mekana elegan bir görünüm kazandırmak hem de taş duvar dekorasyonuyla bir bütünlük oluşturmak için değişik aksesuar ve objelerden yararlanabilirsiniz.

Evinize doğal sıcaklık katacak olan taş duvar kaplamalarından örnekler

 

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık