DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Salonlarınıza Çok Yakışacak L Koltuk Takımları

1 yıl önce
11 kez görüntülendi

Salonlarınıza Çok Yakışacak L Koltuk Takımları

Yeni bir düğün sezonu daha açılmış bulunmakta. Bugünlerde evlenecek olan çiftlerimizi daha sık mobilya alışverişinde görmekteyiz. Bir taraftan yeni kuracakları evleri için  yeni sezon yatak odalarına, oturma grupların ,yemek odalarına ve şimdilerde yaşam alanların vazgeçilmezi olan tv ünitelerine göz atmaya başlamışlar. Bir taraftan da diğer hazırlıklarda tam hız devam etmekte.

Geçenlerde hem evlenecek olan çiftlerimize hem de evinin mobilyalarını yenilemeyi düşünen arkadaşlarımıza fikir olması adına hem salonlarında hem de oturma odalarında kullanabilecekleri oturma gruplarına göz attık.

şahane L koltuk takımı örnekleri

Tahmin edeceğiniz üzere konfora ve rahatlığa düşkün olanlara oturma odalarında elit, salonlarında elegan bir görünüme kavuşturma isteyenler tercihlerini köşe takımlarından yana yapıyorlar. Gün geçtikçe bu takımlara talep arttığını ve bu talepleri en güzel şekilde karşılamak adına birbirinden şık ve zarif oturma grupları piyasada yer almaya başlamış. Özellikle de L tipi koltuk takımlarına oldukça ilgi olduğu da gözlerimizden kaçmadı.

Şöyle göz alıcı gözle baktığımızda öncelikle göz estetiğine hitap eden forumlarda dizayn edildiklerini, günümüzün modern çizgini geleceğin çizgiyle birleştiğini söyleyebiliriz. Farklı kumaş ve renk alternatifleriyle de ürün yelpazesini oldukça geniş tutulduğunu da görmekteyiz.

Mekanlarında zengin ve elagan bir görünüm oluşturmak isteyenlerin zevklerine ve tarzlarına deri kumaşlar hitap edilmekle birlikte daha sıcak ve samimi ambiyanslar oluşturmak isteyenlerin zevkine ise birbirinden renkli ve desenli kumaşlarda dizayn edilmiş takımların olduğunu söyleyebiliriz.

modern L köşe koltuk takımı görselleri

Tabi göz estetiğine hitap edip odaların ambiyansını değiştirdikleri kadar fonksiyonel özellikleri kadarda ilgileri üzerinde toplamayı başarıyorlar. Zero Wall sistemi sayesinde yerinden oynatmadan yatak haline gelmesi. Yeri geldiğinde koltuğu diğer koltukla birleştirip çift kişilik yatak haline getirmekte özellikle küçük mekanlar için oldukça avantajlı bir hale getiriyor.

Diyelim ki odanızda küçük bir değişiklik yapmayı düşünüyorsunuz. Hemen işinizi kolaylaştıracak fonksiyonel özellik devreye giriyor. Değiştirebilir köşesi sayesinde köşesini sağ ya da sol ekleyerek odanızın ambiyansını değiştirebilirsiniz.

Tabi bu kadarla da sınırlı değil. Yeri geldiğinde depolama alanı olarak da kullanabilirsiniz. Baza ve sandık olarak kullanabileceğiniz bu alanlara misafirleriniz için ayırdığınız yastık ve çarşafları buralara yerleştirebilirsiniz.

L KÖŞE KOLTUK TAKIMLARI VE ÖRNEKLERİ

Salonlarınıza Çok Yakışacak L Koltuk Takımları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. İmdat dedi ki:

    Fiyat bilgisi verirmisiniz

    1. admin dedi ki:

      İmdat Bey merhabalar öncelikle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.Sitemiz de satış yapılmamaktadır.Baktığınız konu bir çok markalardan modellerden sizlere fikir vermek amaçlı paylaşılmıştır.

Yorum Yaz


Yukarı Çık