DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Sanat Halı 2017 Halı Koleksiyonu

1 yıl önce
19 kez görüntülendi

Sanat Halı 2017 Halı Koleksiyonu

Yeni kışa merhaba diyeceğimiz bugünlerde halı sektöründe ummalı bir çalışma olduğunu görmekteyiz. Sevgili müşterilerinin beğenisine en kaliteli ve en güzel halıları sunmak için tüm markaları bugünlerde tatlı bir rekabet içindeler. Bizde bu tatlı rekabette ortak olup sizler için piyasaya yeni çıkan değişik markaların yeni sezon halı koleksiyonlarına konularımızın arasında yer veriyoruz.

” Halıya İşleyen Sanat ” sloganıyla halı sektörüne farklı bir yorum katan Sanat Halı’nın birbirinden farklı desen ve renklerden oluşan halı serilerini sizlerle paylaşacağız.

2017-hali-desenleri-sanat-hali-sanat-hali-misra-koleksiyonu-desenleri-resimleri

Sanat Halı Mısra Koleksiyonu

Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Sanat halı her bir koleksiyonunda modern dokuma tekniklerini kullanarak farklı renk ve desenlere yer vermiş. Kendi bünyesinde bulunan tasarım ekibi gerçekten de halılara sanatsal dokunuşlar yaparak her zevke hitap edecek birbirinden güzel halı dizaynlarına imza atmışlar.

oturma-odasi-icin-hali-onerileri-sanat-hali-roma-serisi

Sanat Halı Roma Serisi

Desenlerine şöyle bir dikkatli incelediğimizde hem klasik tarzında hem de modern çizgisinde yeniliklere açık olduğunu kendine özgü bir çizgisi olduğunu görmekteyiz. Bu sektörde yenilikçilik ve sıradışılığını kendine has çizgisiyle net bir şekilde belli etmektedir. Aynı zamanda sevgili müşterilerinin isteklerini ön planda tutarakta onların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı da kendine ilke edilmiştir.

yeni-sezon-oval-hali-ornekleri-sanat-hali-deluks-koleksiyonu

Sanat Halı Delüks Koleksiyonu

Ürün yelpazesi içinde yer alan halıların modellerini incelemeye devam ettiğimizde bu sezon halı sektöründe boy göstermeye başlayan oval halı çeşitlerinde yer aldığını görmekteyiz. Sade renklerin tercih edildiği ince detaylarla ince ve zarif bir görünümde olan alışagelmiş halı boyutlarını yeniden yorumlayan evlerinize şık bir görünüm kazandıracak olan oval halı örneklerinin en güzellerini Delüks serisinde bulabilirsiniz.

Salonlarınızı elegan bir görünüme kavuşturacak, oturma odalarınızı elit bir görüntü oluşturacak ve yatak odalarınızın konseptinde romantik bir ambiyans oluşturmanıza yardımcı olacak zevkinize hitap edecek halı desenlerini Sanat Halı da bulabilirsiniz. Aynı zamanda evinizin neşe kaynağı olan çocuklarınızın odası için canlı ve sıcak renklerin kullanıldığı odaya hareketlik katacak olan halılarda koleksiyon içinde yer almaktadır.

Seçiminize yardımcı olmak adına yeni sezon Sanat halı koleksiyonundan hazırlanmış olan görsellerimize bakalım.

SANAT HALI 2017 HALI KOLEKSİYONU

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık