DOLAR: 3.86 TL
EURO: 4.48 TL

Selim Yuhay ”Güle Güle Oturun” Programı Yakında Tv8’de

1 yıl önce
15 kez görüntülendi

Selim Yuhay ”Güle Güle Oturun” Programı Yakında Tv8’de

Televizyon ekranlarının en başarılı dekorasyon programı olan ”Evim Şahane” yeni sezonda küçük bir değişikle yakında tv ekranlarında olmaya başlayacak. Hatırlayacağınız üzere geçen sezona kadar Evim Şahane’yi Kanal D ekranlarında seyrediyorduk. Şimdi küçük bir isim değişikliğiyle birlikte çok yakında Tv8 ekranlarında seyretmeye başlayacağız.

selim yuhay güle güle oturun görselleri

Ünlü ve başarılı Mimar Selim Yuhay ve ekibi ” Güle Güle Oturun” programıyla yeni sezonda  Tv8 ekranlarında bizlerle birlikte olacak. Yeni birçok kişinin hayallerini gerçeğe çevirerek onları mutlu edecek. Bir taraftan yaşam alanlarını yenilerken bir taraftan da bizlere dekorasyon hakkında ipuçları verecek, bir taraftan da dekorasyon alanındaki yeni trendler hakkında bilgilendirecektir. Şimdiden sevgili mimarımız Selim Yuhay ve ekibine başarılar dileriz.

Belki şuan yaşam alanınızda değişiklik yapmayı düşünüyorsunuz ama bazı nedenlerden dolayı bu değişiklikleri gerçekleştiremiyor olabilirsiniz. Yıllardır hayalini kurduğunuz yaşam alanına belki yakın bir zamanda kavuşacaksınız. Sihir dokunuşların evinize deyip hayallerinizi gerçeğe dönüşmesi için ilk adım olarak ” Güle Güle Oturun Başvuru” programına başvurmak olacaktır. Başvuru formuna BURAYI tıklayarak ulaşabilirsiniz. Başvuru formundaki bilgileri eksiksiz şekilde doldurarak göndermeniz yeterli olacaktır.

güle güle oturun başvuru formu

Diğer aşamaları da kısaca değinelim. Sizlere başvurunuzu yaptıktan sonra ekip arkadaşları başvuruları değerlendirmeye alıp belli bir sıraya bırakıyorlar. Sonra sıraya ellerindeki adreslere gidip küçük bir araştırma yapıyorlar. Bu araştırmanın sonucunda ortamda ne gibi değişikler yapılabileceğini, sizlerin neler istediğini sorup değerlendirmeye alıyorlar. Son olarak ortak bir noktada buluşup yaşam alanlarınızı baştan yapmak için tüm ekip özveriyle kollarını sıvayıp işe başlıyorlar. Sonuçta hayalinizdekinden daha güzel, zarif ve sizin bile gözlerinize inanamayacağınız bir yaşam alanına kavuşmuş oluyorsunuz.

Şimdi bu satırları okuduğunuzda belki aklınızdan şunlar geçebilir. Aslında benimde böyle bir şeye ihtiyacım var. Ama bana çıkmaz ki diye düşünebilirsiniz. Bizden size tavsiye bu düşüncelerinizi bir kenara bırakın. Hiç vakit kaybetmeden başvuru formunu doldurun ve gönderin. İnanın en kısa zamanda sizlere geri dönüşün olduğunu göreceksiniz.

Bu arada program başladıktan sonra yeri geldikçe sizlere evlerde yapılan değişimleri sizlerle paylaşacağız. En kısa zamanda hayalini kurduğunuz yaşam alanına kavuşmanız dileğimizle…

 

Selim Yuhay ”Güle Güle Oturun” Programı Yakında Tv8’de Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Ahmet Kiraz dedi ki:

    Hüseyin ustayı istiyoruz, nerede o?

Yorum Yaz


Yukarı Çık