DOLAR: 3.86 TL
EURO: 4.48 TL

Seramiksan Yer ve Duvar Seramikleri 2017

12 ay önce
9 kez görüntülendi

Seramiksan Yer ve Duvar Seramikleri 2017

Birçok evin ve iş yerlerinin zemin ve duvarlarına baktığımızda Seramiksan’ın ışıltısını,parlaklığını ve zarafetini görmekteyiz.

1990 yılında temellerini atmaya başlayan ve 1994 yılında ilk ürünlerini üretmeye başlayan Seramiksan sürekli büyümeyi ve gelişmeyi kendine ile ederek bu sektörde emin adımlara ilerlemesini sürdürüyor. Günümüzün teknolojisini yakından takip edip, üretmiş olduğu karo ve seramik ürünlerine geleceğinin izlerini estetik bir şekilde yansıtarak yaşam alanlarımızı güzelleştirmeye devam ediyor.

Ürün yelpazesinde dış cephe kaplaması,sırlı granit, teknik granit,yer karosu ve duvar karosu yer vermektedir. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olması geleceğin çizgisini günümüze elit bir şekilde yansıtması Seramiksan’ı dünya çapında sayılı üreticiler arasında yer almasını sağladı. Bu alanda emin adımlarla yürümeye devam ederek kısa sürede bir dünya markası olma yönünde hızlı bir şekilde yürümeye devam ediyor.

en-yeni-seramiksan-yer-ve-duvar-seramik-koleksiyonu

Modern,yenilikçi ve farklı zevklere hitap eden koleksiyonlarıyla ön planda olan Seramiksan’ın yeni koleksiyonuna göz atmak gerek diye düşünüyoruz. Bu düşüncemizi de hayatta geçirmek içim siz sevgili takipçilerimizin beğenisine Seramiksan yer ve duvar karolarını sunmak istedik.

banyo-seramik-kombinasyonlari-seramiksan

Genelde banyo ve mutfaklarımızı yeni bir görünüme kavuşturmak için aynı zamanda bu alanların duvarlarını daha hareketli bir hale getirmek için duvar karolarından yararlanırız. Bu talebi göz önünde bulundurarak farklı zevklere ve tarzlar hitap edecek banyoları ve mutfakları görsel bir estetiğe kavuşturmak için ürün gamında geniş bir yer ayırdığını görmekteyiz.

seramiksan-seramik-serisi-granito

Estetiği sadece duvarlara yansıtmak olmaz diye düşünüyoruz,ne dersiniz ? Estetiğin izlerini yaşam alanlarımızın zeminlerine de yansıtıp görsel bir bütünlük oluşturmak gerek diye düşünüyoruz. Sizlerde bizim gibi aynı düşüncesindeyseniz yaşam alanlarınızın zemine dokunmak için Seramiksan yer karolarını incelemenizi öneririz.

Bir taraftan yer karolarını incelerken bir taraftan da evinizde oluşturacağınız yeni konsept düşünmeye başlayabilirsiniz. Düşüncenizi hayatta geçirmek için ilk adımı atmış olursunuz.

Evimizin iç mekanlarını yeni bir görünüme kavuşturduktan sonra şimdi de evlerimizin dış mekanlarına doğru adımlarımızı atmaya devam edelim. Dış mekanlar içinde son derece kullanışlı farklı tasarımlara sahip ürünler bulunmaktadır.

Şimdi sizlere bu konuda ilham vermesi adına hazırlamış olduğumuz galerimizi inceleyelim.

SERAMİKSAN YER VE DUVAR SERAMİKLERİ

Seramiksan Yer ve Duvar Seramikleri 2017 Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık