DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Sevgililer Günü İçin Dekorasyon Önerileri

9 ay önce
10 kez görüntülendi

Sevgililer Günü İçin Dekorasyon Önerileri

Bir günlüğüne de olsa evinizin konseptini değiştirmeye ne dersiniz ?

Mesela sevgililer gününde evinizin ambiyansında aşkın,sevginin izlerinin olmasını istemez misiniz ?

Gelin bu sevgililer gününde bir değişiklik yapıp evimizin bir günlüğüne de olsa dizaynında küçük değişikler yaparak bu atmosferi yaşatalım. Bunun içinde öyle çok büyük bütçeler ayırmanıza gerek yok.

Evde kendinizin yapabileceği birkaç küçük değişim ve dokunuşlarla sizin için değerli olan sevgilinize sevginizi farklı şekillerde anlatalım.

İşte sizlere sevgililer günü için pratik ev dekorasyon fikirleri

 Öncelikle ortamın havasını değiştirmek için bizlere güzel kokular gerek.

Bu kokular için aromatik mumlardan yararlanabilirsiniz. Bu mumlar hem görsel olarak ortama farklı bir estetik katacak. Hem de yaktığınızda ortama hoş kokular yayılacaktır.

Vazonunuza görsel bir estetik kazandırın.

Evinizde bulunan vazoya birkaç dokunuş yaparak görünümünü değiştirebilirsiniz. Mesela vazonuzu ince bir çuval bezi ile sarabilirsiniz. Vazoya bezi sardıktan sonra bir kurdele yardımı ile sıkıca sarın. Çuval bezi yerine dilerseniz kullanmadığınız bir kazağı kullanabilirsiniz.

Diğer bir alternatif olarak olarak vazoyu süslemek için kendinden desenli ve renkli bantlardan yararlanabilirsiniz.

Sevgilinize olan duygularınızı anlatan küçük notlar hazırlayın. Mesela sizin için özel ve anlamlı olan tarihleri küçük not kağıtlarına yazabilirsiniz. Bu hazırlamış olduğunuz not kağıtlarını çöp şişlere ekleyerek vazonun içine bırakın.

Aşk dolu masalar

Bugüne özel hazırlayacağınız yemek masasının dizaynında aşkın hakim olmasını sağlayın. Küçük detaylara yer vererek güne yakışır bir masa hazırlamanız mümkün.Mesela küçük dekoratif objelere masanıza yer verin.Sonra küçük zarfların içerisine bırakılmış notlara içinizden gelenleri yazabilirsiniz.

Yemek arasında arkadan gelen bir fon müziği ortamda aşk kokuların yayılmasına yardımcı olacaktır.Bu nedenle seçeceğiniz müzik oldukça önemlidir.

Romantik ambiyanslar için gülleri unutmayın.

Sevgililer günün olmazsa olmazları vardır.Bunlar arasında güller,mumlar ve etrafa hakim olan aşkın rengi kırmızı.Gülleri değişik şekillerde farklı ortamlarda kullanabilirsiniz.Mesela kırmızı güllerden oluşan güzel bir aranjman yemek masanıza yerleştirebilirsiniz.

Giriş kapısından başlayıp evinizin farklı noktalarında değişik çiçeklerde tercih edebilirsiniz.

Her gününüz aşk ve sevgi ile dolu dolu yaşamanız dileğimizle.

♥ ♥ Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun. ♥ ♥ 🙂

SEVGİLİLER GÜNÜ DEKORASYON ÖNERİLERİ

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık