DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Evinize Renk Katacak Sevimli Yastıklar

11 ay önce
9 kez görüntülendi

Evinize Renk Katacak Sevimli Yastıklar

Bir dekorasyonu yenilemenin en kolay yollarından biri küçük dokunuşlar yapmaktadır. Mesela hem dekoratif olarak kullanabileceğiniz hem de farklı amaçlarla kullanabileceğiniz dekoratif yastık modellerini ele alalım.

Mesela oturma gruplarımıza biraz hareketlik kazandırmak adına aynı zamanda farklı kullanım amacı için yastıklardan yararlanabiliriz.

Çocuğunuzun odasına renk katmak istiyorsanız yine yastıklardan yararlanabilirsiniz. Mesela yatağın üzerine bırakabileceğiniz gibi yere bırakıp onlar için yeni oyun alanları oluşturabilirsiniz.

Yaz aylarında balkon ya da bahçenizin dizaynı için birbirinden farklı boyutlarda hazırlanmış olan yastıklardan yararlanabilirsiniz.

Yaşam alanlarınıza yeni bir soluk getirecek olan aynı zamanda ortama hareketlik katacak olan bu yastıkları hazır alabileceğiniz gibi dilerseniz kendinizde yapabilirsiniz. Eğer fırsatınız var ise kendi yastığınızı kendiniz yaparak daha farklı bir ambiyans oluşturabilirsiniz.

Şimdi dilerseniz oturma odalarınızda, yatak odanızda, çocuk odanızda aynı zamanda evinizin dış mekanlarında kullanabileceğiniz birbirinden özel yastık modellerini sizler için galerimizde bir araya getirdik. Bu konuda sizlere ilham verecek olan yastık modellerini burada bulabileceğinizi düşünüyoruz.

 

Aramalar:

  • kirpikli yastık malzemeleri
  • kirpikli yastik yapimi
  • kirpikli yastık nasıl yapılır
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık