DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Fark Yaratan Şık ve Modern Salon Dekorasyonları

11 ay önce
8 kez görüntülendi

Fark Yaratan Şık ve Modern Salon Dekorasyonları

Sevgili misafirlerinizi son derece şık ve zarif aynı zamanda keyif verici bir salonda ağırlamak ister misiniz ? Evinizin salonda yapacağınız birkaç küçük ve etkili bir değişimle bu ambiyansı yakalamanız mümkün. İşte sizlere fark yaratan salon dekorasyonları hakkında birkaç küçük tüyo 😉

Renk Uyumundaki Ahengi Yakalayın !

salon dekorasyonu

Hem modern bir çizgi yakalamak hem de elit bir görünüm oluşturmak için renklerin birbirleriyle olan ahengi yakalayın. Renk ve tonlar arasında yakalayacağınız muhteşem uyum salon dizaynı keyifli bir hale getirecektir.

Konfor ve Rahatlık

salon dekorasyonu

Hem modern bir çizgi oluşturmak hem de iç açıcı bir atmosfer oluşturmak için mekanda açık renkleri tercih edebilirsiniz. Salonunuzun zemini, duvarı, tavanı hatta mobilya da görsel bir bütünlük oluşturmak istiyorsanız birbirine yakın açık renkleri tercih ederek bu çizgiyi oluşturabilirsiniz.

Klasik Çizginin Zarafeti

Her ne kadar modern bir salon dizayn ediyorsak bile ara sıra klasik çizginin unsurlarını taşıyan ayrıntılara yer vererek elegan bir görünüm oluşturmakta mümkün. Aydınlatma aracı olarak kullanacağınız büyük bir avize bu görünümü yakalamanıza yardımcı olacaktır.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık