DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Sıradışı Banyo Küvet Örnekleri

1 yıl önce
9 kez görüntülendi

Sıradışı Banyo Küvet Örnekleri

Günün yorgunluğu ve stresini üzerimizden atmaya yardımcı olan bizi yeni bir güne enerji dolu başlamamıza yardımcı olan banyoların dizaynda değişiklik yapmaya ne dersiniz ? Hem bedenen hem ruhen rahatladığımız banyoların görselliğine küçük bir değişiklik yapıp daha estetik bir hale getirmeye ne dersiniz ? Nasıl mı ? Şu an banyonuzda yer alan küveti değiştirerek işe başlayabilirsiniz. Ya da banyonuzda henüz bir küvet yoksa banyonuzun estetiğini ön plana çıkartacak olan sıra dışı bir küveti dekorasyonunuza kazandırabilirsiniz.

degisik-banyo-kuvet-ornekleri

Bir taraftan günün yorgunluğunu üzerinizden alacak bir taraftan da banyonuzun görselliğine farklı bir estetik katacak olan farklı malzemelerden ve materyallerden yapılmış oldukça değişik dizaynlara sahip küvetler banyo dekorasyonlarına yeni bir soluk kazandırıyor.

siradisi-banyo-kuvet-gorselleri

Şöyle bir eski banyoların küvetlerini göz önüne getirdiğimizde genelde alışılagelmiş beyaz küvetlerin banyo dizaynına eşlik ettiğini görmekteyiz. Şimdilerde ise bu görünüm yavaş yavaş ortadan kaldığını farklı şekillerde boyutlardaki küvetlerin banyonun dizaynına eşlik etmeye başladı. Yukarıdaki örneğimizde olduğu gibi aynı zamanda birazdan sizlerle paylaşacağımız galeride göreceğiniz üzere oldukça değişik tasarımlara sahip küvetlerin olduğunu görmekteyiz.

Spor ayakkabısı şekilde dizayn edilmiş olan böyle bir küveti banyonuza kazandırmak istemez misiniz ? Ya da yüksek topuklu bir ayakkabıdan ilham alınarak tasarlanmış olan bir küvet banyonuza yakışmaz mı ? Daha farklı bir şeyler arıyorsanız hamak küvet tasarımlarına göz atmanızı öneririz. Bunun dışında en çok tercih edilenler arasında  gömme küvetlerde yer alıyor. Yeni yeni görmeye başladığımız şeffaf küvetlerde banyonuza farklı bir hava katar.

Ben klasik tarzdan vazgeçemeyenlerdenim diyor ve aynı zamanda banyomun dizaynında modern bir çizgi de olsun istiyorsanız klasik küvetler arasında seçiminizi yapabilirsiniz. Elegan bir görünüm için ayak kısmında altın ya da gümüş varak kullanılmış klasik küvet örneklerine göz atabilirsiniz. Farkınızı biraz daha öne çıkarmak içinde beyaz rengin dışında bir renk seçebilirsiniz. Siyah – lila – mavi

Şöyle bir baktığımızda bu alanda oldukça büyük değişimlerin olduğunu görmekteyiz. Ve her değişimde de yaşam alanlarımıza farklı bir güzellik katıyor. Şimdi dilerseniz banyomuza güzellik katacak olan sıradışı küvet görsellerine bakalım.

SIRADIŞI BANYO KÜVET ÖRNEKLERİ VE GÖRSELLERİ

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık