DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Sıradışı Sehpa Fikirleri ve Örnekleri

1 yıl önce
11 kez görüntülendi

Sıradışı Sehpa Fikirleri ve Örnekleri

Yaşam alanlarının dizaynlarına farklı dokunuşlar yapmak isteyenler için mobilya tasarımcıları birbirinden değişik bir o kadarda görsel estetiğin ön planda tuttuğu ürünler dizayn ediyorlar. Küçük dokunuşlarla oturma odalarımızın, salonlarımızın, yatak odalarımızın kısaca evimizin her alanı için farklı bir ambiyans oluşturmamıza yardımcı olan mobilya ürünü bulmamız mümkün.

Mesela, oturma odalarımızı ve salonlarımızı ele alalım. Büyük bir zevkle dayayıp döşediğimiz bu odalara şöyle bir göz alıcı gözle bakın. Sizce bu odalarda küçük bir değişiklik yapmak isteseydiniz, ne yapardınız ? Bizim fikrimizi soracak olursanız, hem dekoratif olarak görsellik katacak hem de işlevsel olarak işimize yarayacak bir orta sehpa seçerdik.

Biliyorsunuz bu mekanlarda olmazsa olmazlar arasında sehpalar yer alır. Bu mekanlarda küçük dokunuşla büyük bir değişiklik yapmaya karar verdiğinizde sıradan bir görünüme sahip olan sehpalar yerine daha değişik sehpa seçmenizi öneririz.

değişik sehpa örnekleri

Değişik figürlerden yararlanarak dizayn edilmiş olan bu sehpa görselliği ile bulunduğu ortamda ilgi oda olacaktır. Yeri geldiğinde kitaplarınızı, dergilerinizi ve CD’lerinizi yerleştirebilirsiniz. Yeri geldiğini bir  dizüstü bilgisayarınızı üzerine bırakıp çalışma masasına dönüştürebilirsiniz. Duruma göre bir servis masası olarak da kullanabilirsiniz. Ya da üzerine dekoratif süs eşyaları bırakarak ortamda romantik bir ambiyans oluşturabilirsiniz.

salon için orta sehpa önerileri

Canvas tablolardan esinlenerek tasarlanmış olan canvas sehpaları evinizin istediğiniz bir noktasında kullanarak yaşam alanınızın konseptine farklı bir ambiyans katabilirsiniz. Bu arada isterseniz zevkinizin doğrultusunda özel olarak değişik bir canvas sehpa yaptırarak sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

Yaşam alanlarında daha doğal ve sıcak bir ambiyans oluşturmak isteyenlerde genelde tercihlerini ahşabın sıcaklığından yana kullanıyor. Hem işlevsel olarak hem de görünüm olarak alışılmışın dışında salonlarımız ve oturma odalarımızın ambiyansını değiştirecek olan sehpalarda mevcuttur.

Daha elagan bir görünüm elde etmek isteyenlerin zevkine ise cam sehpalar hitap ediyor. Değişik geometrik şekillerde dizayn edilmiş camlar, ışıltılı ve renkli taşlardan oluşan ayaklar üzerinde yerini alıyor. Oldukça zarif bir görünüme sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Sizlerde yaşam alanlarınızın konseptine küçük dokunuşlar yaparak elit bir görünüme kavuşturmak isterseniz değişik sehpalardan yaralanabilirsiniz.

SIRADIŞI ORTA SEHPA ÖRNEKLERİ

Sıradışı Sehpa Fikirleri ve Örnekleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık