DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Siyah Mobilya İle Dekorasyon Fikirleri

7 ay önce
17 kez görüntülendi

Siyah Mobilya İle Dekorasyon Fikirleri

Yaşam alanlarınızın dizaynında değişiklik yapmayı düşünüyorsanız, bu değişikliği siyah mobilyalar ile yapmayı planlıyorsanız, bu konuda sizlerle ilham vermek üzere hazırlamış olduğumuz siyah mobilyalar ile dekorasyon önerilerimize göz atmanızı öneririz.

Siyah rengin asaletini, zarafetini ve şıklığını kullanarak yaşam alanlarınızın dizaynı elegan bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Bu değişime nereden ve nasıl başlayacağınızı düşünüyorsanız başlangıç olarak salonlarınızı tercih edebilirsiniz. Doğru parçaları bir araya getirerek şahane bir siyah salon dizaynı elde edebilirsiniz.

Oturma odanızda ya da salonunuzda oturma grubunda renk tercih olarak siyahı düşünüyorsanız bazı küçük ayrıntıları da göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Eğer siyah bir oturma grubu tercih ederseniz odanın duvar rengini çok iyi seçmeniz gerekir. Tercihinizi siyah mobilyalardan yana yaptığınızda mümkün oldukça yumuşak ve parlak renkleri tercih etmelisiniz.

Diyelim ki modern bir oturma odası ya da salon elde etmeyi hayal ediyorsunuz. Bu hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için odanın bir duvarını siyahın mat tonunu tercih etmenizi öneririz. Bunun yanı sıra modern bir mekan elde etmek için parlak ve floresan renkler arasından tercih yapabilirsiniz.

Siyah mobilya ile sarı ve turuncu renkleri kombinleyerek şahane bir görünüm elde edebilirsiniz. Zıt renklerini ahenginden yararlanmak isterseniz de siyah rengi beyaz ya da kırmızı ile kombinleyebilirsiniz. Mekanın ambiyansını biraz daha yumuşatmak aynı zamanda mekana biraz daha hareketlik katmak için tercih ettiğiniz oturma gruplarına renkli kırlentler kullanabilirsiniz.

Siyah mobilyalarınızın daha göz alıcı bir güzellikte görünmesi aynı zamanda göz estetiğine zarif bir şekilde hitap etmesi içinde şu noktalara dikkat etmelisiniz. Başta mekanın aydınlatması olmak üzere odada kullanacağınız tekstil ürünleri ve odayı zengin gösterecek aksesuar seçimlerinde altın ve gümüş renklerin açık tonlarını tercih etmelisiniz.

Oturma odanız ya da salonunuzda siyah mobilyaları tercih etmeye karar verdiğinizde özellikle tekstil ürünleri arasında yer alan perde ve halı seçimini iyi yapmanız gerektiğini bir kez daha hatırlatmak isteriz.

Unutmayın ki doğru tonlamaları yakarlar iseniz siyah rengin tüm asaletini ve şıklığını mekanlarınıza rahatlıkla yansıtabilirsiniz.Bu konuda ilham almak için görsellerimizi inceleyebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık