DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Stüdyo Evler İçin Farklı Dekorasyon Fikirleri

11 ay önce
9 kez görüntülendi

Stüdyo Evler İçin Farklı Dekorasyon Fikirleri

Başta bekarlar ve öğrenciler olmak üzere yeni evlenen çiftler genelde stüdyo evleri tercih ediyorlar. Şöyle bir baktığımızda stüdyo evlerin dekore etmek oldukça zor gibi görünüyor. Aslında birkaç dekorasyon hilesi kullanarak bu küçük evleri oldukça kullanışlı bir hale getirmek mümkün. İşte sizlere stüdyo evler için dekorasyon önerileri.

Hem yerden tasarruf sağlamak hem de duvarları dekorasyonun bir parçası haline getirmek için plazmayı duvara monte edebilirsiniz.

Duvar dekorasyonu için diğer bir alternatif ise duvara monte edilen raflardır. Hem dekoratif yönden hem de işlevsel yönden duvar raflarını tercih ederek evde fazladan depolama alanları oluşturabilirsiniz.

Etrafa görsel bir estetik kazandırmak aynı zamanda ferah aydınlık göstermek için canlı ve açık renkleri tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda daha kullanışlı alanlar oluşturmak için akıllı mobilyalar tercih etmelisiniz.

Alanları değerlendirin. Diyelim ki evin iki balkonu bulunuyor. Bu balkonun bir tanesini içe alarak giyinme odası olarak dizayn edebilirsiniz. Hem evde fazladan bir odanız olmuş olur. Hem de kıyafetlerinizi rahatlık yerleştirebileceğiniz aynı zamanda rahatlıkla hazırlanabileceğiniz bir odanız olmuş olur.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık