DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Taç’tan Kendini Temizleyen Stor Perdeler

1 yıl önce
13 kez görüntülendi

Taç’tan Kendini Temizleyen Stor Perdeler

Ev tekstil ürünleri arasında en çok tercih edilen markalar arasında yer alan Taç yine büyük bir yeniliğe imza atmış. Taç kendini temizleyen stor perde reklamını birçoğunuz görmüşsünüzdür. Belki aranızda bu reklama rastlamayan ya da bu konu hakkında daha ayrıntılı bilgi edilmek isteyen sevgili arkadaşlarımız için bugün bu konuyu ele almak istedik.

Evinizin perdelerinde değişikliğe gitmeyi düşünüyorsunuz ve aklınızın bir köşesinde stor perde var. Görsel açıdan oldukça modern bir görünüme sahip, bulunduğu ortama pozitif enerji katıyor. Ama aklınıza temizlik konusu takılıyor. ” Aynen öyle” der, dediğinizi duyar gibiyiz. Taç’ın yeni tasarlamış olduğu kendini temizleyebilen stor perdeler sayesinde artık perde temizliğini kafanıza takmanıza gerek kalmadı.

taç kendini temizleyen stor perde örnekleri

Taç’ın yenilik markası olan Taç Ivano stor perde sayesinde yaşam alanınız daha modern ve daha zarif bir görünüme kavuşuyor. Gelişen teknoloji sistemlerini kullanarak apresi sayesinde toz ve lekeyi üzerinde barındırmadan hem temizliyor. Aynı zamanda lamba ve gün ışığıyla da kendi kendini temizleme özelliği bulunmaktadır. Özellikle temizlik konusunda titiz olan hanımlar için oldukça ideal bir seçim olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.

Oturma odanızda, salonunuzda,yatak odanızda ve çocuk odasında tercih edebileceğiniz gibi mutfağınızda tercih edebilirsiniz. Şöyle bir mutfağınızı göz önüne getirin. Bazen yemek yaptığınız sırada perdeniz yağ sıçrayabiliyor. Ya da farkına varmadan bazen salça lekesi oluşabiliyor. Böyle durumlarda hemen perde çıkartıp suya bastırmak sonra da çamaşır makinesinde yıkamak gerekiyor. Ama artık bu şekilde uğraşmanıza gerek kalmayacak.

taç kendini temizleyen stor perde görselleri

Genelde kış aylarında başta oturma odasının ve salonun perdeleri olmak üzere tüm evin perdelerinde is oluşabiliyor. Zaman zaman dumanda da nasibini alabiliyor. Artık bu durumlarda ortadan kalmış oluyor. Birde çocuk odaları var tabi 🙂 Kimi zaman çocuklar kendilerini oyuna kaptırıyorlar ve boyalı ellerini duvarlara perdelere sürebiliyor. Yaşan bu küçük kazalar sonucu oluşan lekeler artık kendi kendine kolayca temizlenebilecek.

Bu arada önemli bir hatırlatmada bulunalım. Eğer yaşam alanlarınızın perdelerini Taç’ın yeni stor perdeleriyle yenilmeyi düşünüyorsanız özel sertifikalı belgesini istemeyi unutmayın. Unutmayın özel sertifikasıyla seçili satış noktalarında bulabilirsiniz.

Taç’tan Kendini Temizleyen Stor Perdeler Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık