DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Sıradışı Tasarımlara Sahip Harika Masalar

10 ay önce
10 kez görüntülendi

Sıradışı Tasarımlara Sahip Harika Masalar

Şu ana kadar evimizin oturma odası, salon,mutfak ve diğer alanlarda kullandığımız masaları bir gözden geçirin. Hemen hemen birbirinin benzeri olan masa tasarımlarının olduğunu göreceksiniz. Peki her gün evinizde ve benzerlerini yakın çevrenizdeki kişilerin evlerinde görmeye alıştığınız bu masaları değiştirmeye ne dersiniz ?

Eğer değişim ve yeniliğe açıksanız eviniz için yaptığınız dekorasyonda fark yaratıp çevrenizdeki kişilere ilham veriyorsanız birazdan beğeninize sunacağımız sıradışı masa tasarımlarına beğeneceğinizi umuyoruz.

Şimdi mobilya tasarım sınırların biraz dışına çıkıp yaşam alanlarınızın dizaynına cool bir görünüme kavuşturacak olan sıradışı masa tasarımlarını sizlerle paylaşacağız.

İlk etapta biraz sizlere değişik gelecek olan bu tasarım harikası masaları kısa sürede benimseyip yaşam alanlarınızın çizgisinin vazgeçilmez bir unsuru haline getireceğinize inanıyoruz.

Ahşabın Doğal Sıcaklığına Farklı Bir Yorum

Mutfaklarda kullandığınız yemek masasını değiştirip daha orijinal bir masa kullanmaya ne dersiniz ? Ahşaptan yapılmış bu yemek masasını ister mutfağınızda ister yemek odanızda kullanarak farklı bir ambiyans oluşturabilirsiniz.

İlk bakışta çok karmaşıkmış gibi bir görünüme sahip olan masa ” acaba evimin dizaynda nasıl bir etki oluşturur ? ” diye düşünebilirsiniz. Bizce farkınızı ortaya bırakmak için ideal bir seçim olacaktır. Evinizin dizaynında farklı bir etki oluşturacağınızdan emin olabilirsiniz.

Farklı formatlarda dizayn edilmiş masa modellerini görmek için sizleri hazırlamış olduğumuz galerimize göz atmaya davet ediyoruz.

İyi seyirler dileriz…

 

Sıradışı Tasarımlara Sahip Harika Masalar Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık