DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Tasarım Harikası Minik Ev Dizaynları

11 ay önce
6 kez görüntülendi

Tasarım Harikası Minik Ev Dizaynları

25 metrekarelik bir evde yaşamak ister misiniz ? İlk etap da bu kadar küçük bir evde kim yaşamak ister diye aklınızdan geçirebilirsiniz. Peki sizlere bu ev doğa ile içe içe olacağını söylesek.

Şöyle bir gözünüzün önünde harika bir doğa manzarası getirin. Doğa ile iç içe sakin, dinlendirici ve özgür olabileceğiniz stresten uzak bir kışın kullanabileceğiniz bir dağ evi olabilir. Ya da yaz tatilinizi doya doya değerlendirebileceğiniz bir yazlık ev olabilir. Kulağa oldukça hoş gelmeye başladı, demi.

İşte bu hayalleri gerçeğe çevirmek hem kendinizi dinleyebileceğiniz hem de sevdiklerinizle birlikte zaman geçirebileceğiniz tasarım harikası 25 metrelik evleri görünce en kısa zamanda burada yaşamak isteyeceğinizden eminiz.

Her ne kadar küçük bir alana sahip olarak algılansa da bu evde rahatlıkla 6 kişi kalabiliyor. Bu evlerin iç mimarisi nasıl diye merak edip evi gezdiğimizde şu manzaralar ile karşılaşıyoruz. Nefis bir manzaraya sahip ferah bir salon, geniş bir ekrana sahip plazma, gün ışığından yeterince yararlanabilmek için boydan boya pencereler ile karşılaşıyoruz. Ayrıca bir mutfak için gerekli olan tüm araç gereçler ve beyaz eşyada mevcut. Bunun yanı sıra bir de evde küçük bir küvet yer almakta.

 

Tasarım Harikası Minik Ev Dizaynları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık