DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Balkona Dönüşebilen Pencere Tasarımları

11 ay önce
12 kez görüntülendi

Balkona Dönüşebilen Pencere Tasarımları

Sevgili arkadaşlar evinizin penceresine tek ve küçük bir dokunuşla bir anda muhteşem bir balkona dönüşmesini istemez misiniz ? İlk etap da söyle bir düşündüğünüzde ” hadi canım, nasıl olacakmış ” o diye aklınızdan geçirebilirsiniz. Sonra bir an düşündüğünüzde ” gelişen teknoloji sayesinde bu mümkün ” diye düşüneceğinizi tahmin ediyoruz.

İşte sizlere tek bir dokunuşla balkona dönüşen pencere tasarımı.

Merkezi Amsterdam bulunan bir mimarlık ofisi evlere farklı bir görünüm kazandırmak için yeni bir pencere sistemi geliştirmişler. Geliştirdikleri bu sistemin adı ” Bloomframe”.

Dışarıdan baktığınızda sıradan bir pencere gibi görülen bu tasarımlar son derece dekoratif aynı zamanda oldukça da kullanışlı.

Bu pencereler hangi mimari de tercih ediliyor diye baktığımızda her türlü mimari yapıda kullanıldığını söyleyebiliriz. Tercihinize göre apartmanınızda kullanabileceğiniz gibi ofisiniz içinde kullanabilirsiniz. Hatta bir oteliniz var ise otelinizin dış görünüşüne estetik katmak aynı zamanda işlevsellik katmak için balkona dönüşebilen pencereleri tercih edebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık