DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Tekzen Duvar Kağıdı Desenleri ve Fiyatları

1 yıl önce
13 kez görüntülendi

Tekzen Duvar Kağıdı Desenleri ve Fiyatları

Şimdi duvarlarda değişim zamanı ! Evinizin ve iş yerlerinizin duvarlarını yeni bir görünüme kavuşturmak istiyorsunuz. Ama nasıl bir uygulama yapacağınız karar veremediniz mi ?

Hem ekonomi yönden sizi fazla zorlamayacak hem de duvarlarınızı görsel bir estetiğe kavuşturabilirsiniz. Nasıl mı ? Hemen bu konudaki önerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

Duvarları yeni bir görsel estetiğe kavuşturmak ve anında sonuç almak için en iyi ve etkili uygulamalar arasında duvar kağıtları yer alır. Her yaşam alanın konseptine farklı desenlerden oluşan aynı zamanda her bütçeye uygun duvar kağıtlarını bulmamız mümkün.

Birçok yapı marketlerin ürün gamına baktığımızda zevkimize ve bütçemize uygun duvar kağıtlarını bulabilirsiniz. Bu konuda Tekzen duvar kağıdı ürünlerine göz atabilirsiniz.

en-guzel-tekzen-duvar-kagidi-resimleri

Dekor Vision – 253B Duvar Kağıdı :34,99 TL

Tekzen’in oldukça geniş bir ürün yelpazesi olduğunu söyleyebiliriz. Oturma odaları,yatak odaları,salon ve bunun dışında diğer alanlar için farklı desen ve renklerden oluşan her zevke ve bütçeye hitap eden ürün bulmanız mümkün. Aynı zamanda iş yeriniz,ofisiniz ve toplantı salonlarınız içinde değişik duvar kağıdı ürünleri bulabilirsiniz.

marilyn-desen-duvar-kagidi-gorselleri

Marılyn Desen Duvar Kağıdı : 34,99 TL

Bu noktada işin biraz teknik yönlerine göz atalım. Mesela duvar kağıdı ölçüsünü nasıl alabilirsiniz. Öncelikle hangi duvarda bu uygulamayı yaptıracağınıza karar vererek işe başlıyoruz. Sonra duvar kağıdının kaplanacak olan duvarın kapı ve büyük pencereleri göz önüne alınarak uzunluğu ve duvarın yüksekliğini ölçmelisiniz.  Doğru bir ölçü almanız sizin ne kadar bir duvar kağıdına ihtiyacınız olduğunu belirler.

genc-kiz-odasi-icin-duvar-kagidi-onerileri-tekzen-duvar-kagitlari

Genç Odası Deseni Duvar Kağıdı : 29,99 TL

Kısaca teknik yönüne de göz attıktan sonra kaldığımız yerden devam ediyoruz. Biraz önce evinizin her odası için farklı modellerde duvar kağıtlarını bulabileceğinizden bahsetmiştik. Yukarıda genç kızların odası için tercih edilebilecek onların ruhlarını yansıtabilecek bir model görmekteyiz.

Bu modeli genç odalarını dışında farklı alanda kullanabilirsiniz. Diyelim ki bir güzellik merkeziniz var ya da bir kafe işletiyorsunuz. Ya da bir dikim eviniz var. İş yerinizin konseptine uygun düşer.

Tekzen’in diğer duvar kağıtlarını görmek ve aynı zamanda beğendiğiniz ürünün fiyatını öğrenmek için hazırlamış olduğumuz galeriden öğrenebilirsiniz.

TEKZEN DUVAR KAĞITLARI VE FİYATLARI

Tekzen Duvar Kağıdı Desenleri ve Fiyatları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık