DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Teras Dekorasyonunda Koltuk Seçimleri

3 hafta önce
13 kez görüntülendi

Teras Dekorasyonunda Koltuk Seçimleri

Teras, evlerde son derece rahat, huzurlu ve güzel bir ortam oluşturmaktadır. Teraslı ev fikri, hemen herkesin hoşuna gitmektedir. Teraslı evlerde, ev dekorasyonu nasıl önlemliyse, teras dekorasyonu da öyle önemlidir.

Teras dekorasyonu yaparken, rahat, konforlu tercihler yapılması gerekmektedir. Ancak aynı zamanda, güzel bir bütün oluşturulmasına da önem verilmelidir. Teras dekorasyonunun en önemli parçalarından biri koltuk seçimidir. Peki, teras dekorasyonunda koltuk seçimleri nasıl olmalıdır?

Rahat Ama Hoş Koltuklar Tercih Edilmeli

Teras dekorasyonunda, gösterişten kaçınılması daha iyi olacaktır. Gösterişli, ağır mobilyalar yerine, hafif, rahat, konforlu mobilyaların tercih edilmesi gerekir. Sandalye tipli koltuklar kullanılabilir. Teras ve bahçe dekorasyonu için hasır mobilyalar ön plana çıkmaktadır.

Masa Da Gösterişten Uzak Olmalı

Geniş bir terasınız varsa, mobilyalarınızı döşedikten sonra bir de masa takımı almak istiyor ama aradığınızı bulamıyorsanız, Tekzen’e bakabilirsiniz. Tekzen’de teras dekorasyonlarında kullanılması için tasarlanmış, gösterişten uzak masa takımı çeşitleri bulunmaktadır. Teras mobilyaları da bahçe mobilyaları başlığı altında olduğundan, bahçe masaları bölümüne bakabilirsiniz. Teras dekorasyonunda masa takımı seçimi de oldukça önemlidir.

Terasınız İçin Yaratıcı Saksılar Tasarlayabilirsiniz

Günümüzde, kendin yap işleri son derece popülerdir. Eski ya da kullanılmayan eşyalardan, birbirinden güzel tasarımlar yapılabilmektedir. Dilerseniz siz de, terasınız için saksı almak yerine kendi saksınızı kendiniz tasarlayabilirsiniz. Eski avizelerden tutun, süzgeçlere kadar, saksı yapımında kullanabileceğiniz birçok eşya vardır. Bu aşamada, kendin yap işlerine göz atıp, fikir alabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık