DOLAR: 3.86 TL
EURO: 4.48 TL

Turkuaz Köşe Takımları ile Dekorasyon Örnekleri

1 yıl önce
9 kez görüntülendi

Turkuaz Köşe Takımları ile Dekorasyon Örnekleri

Yepyeni bir dekorasyon fikirleriyle yaşam alanlarınızın dizaynına yeni bir soluk getirmeye devam ediyoruz. Bugünlerde oturma odanızın ya da salonunuzun dizaynında yenilemeyi düşünüyor olabilirsiniz. Belki de bugünlerde evlilik hazırlığı içindesiniz ve bu nedenle yeni köşe takımlarına göz atıyorsunuz. Her iki durumda şuan da doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz. Zira birazdan sizlere bu konu da ilham vermesi açısından turkuaz köşe takımlarıyla dizayn edilmiş dekorasyon örneklerini paylaşacağız. Sizleri daha fazla bekletmeden hemen konunun ayrıntılarını sizlerle paylaşmaya başlıyoruz.

Biliyorsunuz oturma grupları arasında köşe takımları hem konfor ve rahatlığı açısından hem de işlevsellik açısından en çok tercih edilen oturma grupları arasında yer alıyor. Bu konuda hemfikir olduğumuz kabul ederek neden renk olarak turkuazı seçtiğimizi kısaca açıklayalım.

dar-odalar-icin-kose-takimi-ornekleri-turkuaz-renkli-kose-takimlari

Huzurun ve derinliğin rengi olan mavi rengin bir tonu olan turkuaz bugünlerde en çok tercih edilen renkler arasında yer almaktadır. Yeşile çalan açık mavi renk olarak dekorasyonumuza hayat veren bu renk Akdeniz’in sahillerinden esinlenerek türetilmiş. Bu arada yeri gelmişken küçük bir dipnotu da sizlerle paylaşalım. Turkuaz rengi Avrupa’da ” Türk mavisi” rengi olarak da bilinmektedir.

yeni-sezon-oturma-odasi-dekorasyon-fikirleri-ve-kose-takimi-onerileri

Evinizin dizaynında yeni bir değişiklik yapıp daha rahatlatıcı, sakin aynı zamanda iddialı bir dizayn oluşturmak isterseniz turkuaz rengine yer verebilirsiniz. Mesela oturma odanızda ya da salonunuzda bu rengi kullanmayı düşünüyorsanız yeni alacağınız köşe koltuk takımının renk seçimini turkuaz renginden yana yapabilirsiniz. Köşe takımınıza biraz hareketli canlılık katıp daha estetikli bir görünüm elde etmek için farklı renklerle kombinleyebilirsiniz.

kose-takimi-dekorasyon-ornekleri-2017

Bu konuda yukarıda sizlerle paylaştığımız modeli inceleyebilirsiniz. Bunun dışında köşe takımınıza eşlik edecek kırlentleri desenli modellerden seçebilirsiniz.

”Turkuaz rengi ile uyum sağlayacak renkler nelerdir ?” bir sorunun aklınızdan geçirdiğinizi varsayarak hem bu soruya da kısaca yanıt verelim.

Oturma odanızda daha canlı ve huzurlu bir ambiyans oluşturma isterseniz bu rengi turuncu ve kırmızıyla kombinleyebilirsiniz.

Salonunuzun dizaynında daha elegan bir görünüm elde etmek için köşe takımı renginde turkuazı asaletin rengi olan siyah ya da sade,şık bir görünüm elde etmek için beyaz seçebilirsiniz.

TURKUAZ KÖŞE TAKIMI İLE DEKORASYON ÖRNEKLERİ

Turkuaz Köşe Takımları ile Dekorasyon Örnekleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık