DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Ünlülerin Ev Dekorasyonları

11 ay önce
19 kez görüntülendi

Ünlülerin Ev Dekorasyonları

Zaman zaman aklımızdan sevdiğimiz ünlülerin evlerinin dizaynın nasıl olduğu merak etmiştir. Kimi zaman yakından takip ettiğimiz ünlülerin ev dekorasyonlarından feyz alarak yaşam alanlarımızın dizaynına uygularız.

Bugünlerde ev dizaynında yeniliğe gitmeyi düşünüyor ve bu yönde araştırmalarınız devam ediyorsa sizler için ünlülerin ev dekorasyonlarından hazırlamış olduğumuz konu inceleyip yeni dekorasyonunuz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Deniz Çakır

unlulerin-ev-dekorasyon-fikirleri-deniz-cakirin-ev-dekorasyonu

Eşkiya Dünyaya hükümdar olmaz dizisinin Meryem Çakırbeyli’yi canlandıran Deniz Çakır yeni aldığı evin dekorasyonu görülmeye değer bir güzellikte olduğunu söyleyebiliriz. 190 m2 ‘lik evi son derece sade ve modern bir çizginin hakim olduğunu görmekteyiz. Salona açılan modern bir tarzda dizayn edilmiş bir mutfak üç geniş odası ve iki banyosu bulunmaktadır. Deniz Çakır odalardan bir tanesini giyinme odası olarak dizayn etmiş.

Ebru Şallı

unlulerden-ev-dekorasyon-onerileri-ebru-salliin-evi

Ebru Şallı deyince aklıma ilk gelen ayrıntılar arasında pilates gelir. Aynı zamanda sağlık yaşam ve güzellik üzerine yapmış olduğu televizyon programını da es geçmemek gerek. Ebru Şallı’nın ev dizaynına bakacak olursak objektiflerden karelere yansıyan ayrıntılar arasında şunlar yer alıyor. Dubleks evinin alt kısmında pilates odası – yatak odası ve banyo bulunmaktadır. Alt kattan üst kata doğru çıkıldığında yemyeşil bir bahçeye açılan bir salon görüyoruz.

 Ivana Sert

ivana-sertin-ev-dekorasyonu

10 parmağında 10 marifet olan ünlü kadınlardan biri Ivana Sert. Şöyle bir başarı kariyerine baktığımızda gerçekten güzel olduğu kadar yaptığı işlerin altına da başarılı imzasını atıyor. Ivana Sert yaşam alanına baktığımızda İstanbul manzarasının eşsiz güzelliğini seyredebilmek için Levent’in merkezinde konumlanmış bir rezidansın en üst katını seçmiş. Eve göz attığımızda modacı kimliğinin ev dizaynına yansıdığını görmekteyiz. Hemen hemen evin bir çok noktasında özel olarak dolap yaptırdığını görmekteyiz.

Mischa Barton

mischa-bartonun-ev-dekorasyonu

Homecoming-Walled In ve daha bir çok filmde rol alan Mischa Barton’un evine konuk oluyoruz. Daha içeriye girmeden evinin görkemli ahşap kapısı evin dizaynı hakkında ilk ip uçlarını vermeye başlıyor. İçeriye girdiğimizde evin gösterişli bir dizayna sahip olduğunu görmekteyiz.Gösterişli bir dizaynın yanında evin gelen atmosferinde insanı kendi evindeymiş gibi güven hissi veren bir yanı var.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık