DOLAR: 3.86 TL
EURO: 4.48 TL

Ünlülerin Evi Gibi Dekorasyon Yapmanın Yolları

8 ay önce
9 kez görüntülendi

Ünlülerin Evi Gibi Dekorasyon Yapmanın Yolları

Kamera önünde gördüğümüz ünlülerin, kamera arkasında nasıl bir yaşam biçimlerini olduğunu çoğu zaman merak etmişizdir. Nasıl bir evde yaşadıklarını, evlerin konseptinde hangi çizginin hakim olduğunu öğrenmek istediğimiz zamanlar olmuştur. Yaşam alanlarında hangi renklere yer verdikleri, ev için ne tür aksesuar ve objeler seçtiklerini de merak etmişizdir.

Kimi zaman evlerimizin dizaynı yenilemek istediğimizde ünlülerin evlerine benzer bir dizayn oluşturmak isteriz. Bizde bugün bu düşünceler ile yola çıkarak sizlere ünlüler gibi ev dekore etmenin yollarını göstermek istedik.

Dekorasyonunuzda piyanoya yer verebilirsiniz.

Çoğu ünlünün evine baktığımızda dekoratif , şık ve zarif unsur olarak piyanoya yer verdiklerini görmekteyiz. Yakın arkadaşları geldikleri zaman piyanonun başına geçip güzel bir müzik ziyafeti çekerler. Sizlerde yaşam alanlarınıza elit bir görünüm kazandırmak isterseniz evinizin dizaynında piyanoya yer verebilirsiniz.

Göz kamaştırıcı bir akşam yemeği

Bazen bir başarıyı , bazen özel bir günü sevdikleriyle birlikte kutlamak için evde yemekli bir kutlamak yaptıklarını duymuşuzdur.Arkadaşları en iyi şekilde ağırlamak için büyük bir yemek odasına aynı zamanda büyük bir de yemek masasına ihtiyaçları vardır.Bu ayrıntıyı göz önünde tuttuğumuzda ünlülerin evinde olmazsa olmazları arasında büyük yemek odaları yer almaktadır.Genelde bu odada klasik tarzın hakim olduğu söyleyebiliriz.Odayı daha gösterişli ve elegan bir görünüme kavuşturmak içinde altın renkli detayların ön planda olduğu mobilyaları tercih etmekteler.

Sakin ve huzur verici bir yatak odası

Yoğun bir çalışma temposunun getirdiği yorgunluğu ve stresi üzerilerinden atmak için onları rahatlatıcı aynı zamanda huzur verici bir yatak odası dizaynı oluştururlar.Yatak odaları onlar için dinlenecek bir liman olduğu için sessizliğin verdiği huzuru ve sakinliği odalarına yansıtırlar.Bu huzuru ve sakinliği yatak odalarına yansıtmak içinde beyaz rengi tercih ettiklerini görmekteyiz.

Bir ünlünün evinde olmazsa olmaz odalardan biri giyinme odasıdır.

Hangi ünlünün evine bakarsanız bakın mutlaka evin bir odası giyinme odası olarak dizayn edilmiştir. Tahmin edeceğiniz üzere işlerinden dolayı kıyafetlere, ayakkabılara, aksesuarlar önem veriyorlar. Bunları belli bir düzende tutmak içinde geniş ve düzenli bir giyinme odalarına ihtiyaçları oluyor.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık