DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Merak Edilen Ünlülerin Gösterişli Banyoları

11 ay önce
9 kez görüntülendi

Merak Edilen Ünlülerin Gösterişli Banyoları

Kamera karşısında görmeye alışkın olduğumuz ünlülerin nasıl bir yaşam alanları oldukları her zaman için merak konusudur. Kimi zaman televizyon programlarına evlerinin kapılarını açarak nasıl bir ortamda yaşadıklarını gözler önüne seriyorlar.

Kimi son derece mütevazi bir yaşam sürerken kimileri son derece şatafatlı evlerde oturduklarını görmekteyiz. Dünya çapında ünlü olan futbolcuların, sanatçıların, ülkemizde önde gelen iş adamlarının ve diğer ünlülerin banyo dizaynlarını sizler için inceledik.

İşte ünlülerin gösterişli banyolarından görüntüler.

Ünlü İş Adamı Ali Ağaoğlu

Sevgili Ali Ağaoğlu’nun evi dünyanın en lüks ve yüksek rezidansı kategorisinde yer almaktadır. Evin iç mimarisi Sezen Ulubay tarafından dekore edildiği bilinmektedir. Evin her odası ve banyo da dahil olmak üzere İstanbul’u kuşbakışı olarak görmek mümkün.

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez banyosu biraz sıradışı bir dizayna sahip olduğunu söyleyebiliriz. Banyonun her iki duvarında duvar rafları yerleştirmiş. Yerleştirmiş olduğu bu raflarda kitaplar ve aksesuarlar yer almakta. Bu banyoyu diğer banyo dizaynlarından farklı kılıyor.

Sizlerde banyolarınızın dizaynında yeniliğe gitmeyi düşünüyor aynı zamanda ünlülerin gösterişli banyoları gibi banyolara sahip olmak istiyorsanız görsellerimize göz atıp bu konuda ilham alabilirsiniz.

ÜNLÜLERİN GÖSTERİŞLİ BANYOLARI

Merak Edilen Ünlülerin Gösterişli Banyoları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık