DOLAR: 3.86 TL
EURO: 4.48 TL

Vivense Mobilyadan Çok Şık Koltuk Takımları

10 ay önce
20 kez görüntülendi

Vivense Mobilyadan Çok Şık Koltuk Takımları

Klasik tarzdan hoşlananlar için Vivense mobilyadan şahane koltuk takımı modelleri. Şimdilerde klasik çizgiye doğru bir gidişin olduğunu görmekteyiz. Özellikle salon konseptlerinde elegan ve zengin bir görünüm oluşturmak isteyenler tercihlerini klasik çizgiden yana yapmaya başladılar.

Şimdi klasik çizgi değince eski tarz klasik tarzlar aklınıza gelmişsin. Şimdiki çizgi biraz daha yumuşak modern bir görünüme sahip aynı zamanda elegan bir görüş sergiliyor. Şimdi hem bu çizgiden hoşlananlar için hem de evinizin çizgisinde değişiklik yapmayı planlayanlar için yeni sezon Vivense mobilya koltuk takımı modelleri arasında yer alan modellere göz atalım.

Daha önce hiç bu tarzı denemediyseniz acaba salonumda nasıl bir imaj oluşturur diyorsanız öncelikle sizlere Vivense mobilya koltuk takımları arasında yer alan klasik tarza sahip modellere bakmanızı öneririz. Mesele yukarıdaki görselde klasik modern çizginin güzel bir örneği görmekteyiz. Yaşam alanlarınızda klasik bir çizgiyi oluşturmak için bu takımı salonunuzun dizaynı kazandırarak başlayabilirsiniz.

Hem sportif, hem modern , hem de klasik çizginin bir arada olduğu muhteşem bir koltuk takımı. Bu model için seçilen renklerin birbirleriyle uyumu ortama enerji kattığını görmekteyiz. Koltukların dizaynında kullanılan ince işlemelerde koltuğun görselliğini ve zenginliği artıran diğer bir unsur.

Salonlarınız için yeni bir konsept arayışı içindeyseniz şöyle bir konsept oluşturabilirsiniz. Öncelikle elegan bir görünüm oluşturmak istiyorsanız klasik modern çizgiye ağırlık vermelisiniz. Böyle bir konsept oluşturmak için koltuk takımı seçimi oldukça önemli bir rol oynuyor. Bu önemli rolü de Vivense koltuk takımları üstleniyor. İlk olarak zevkinize ve yeni oluşturacağınız tarza hitap eden koltuk takımı seçerek işe başlamanızı tavsiye ederiz. Koltuğunuzu seçtikten sonra konseptinizin büyük bir bölümünü bitirmiş sayılırsınız.

Sonra salonunuzun konspetinde şömineye yer verebilirsiniz. Zeminde çizginizi taşıyacak bir halı da serdiniz mi konseptinizi tamamlamış sayılırsınız.Birkaç küçük detayla da sehpa seçimi,objeler ve dekoratif ürünler de seçtiniz mi salonunuzun yeni konsepti artık hazır demektir.

Bir taraftan yeni koltuklarınızı seçmek bir taraftan da diğer ürünlere göz atmak için Vivense mobilyanın sitesine ziyaret edip yeni sezon ürünlerini görebilirsiniz.

2017 VİVENSE MOBİLYA KOLTUK TAKIMI MODELLERİ

Aramalar:

  • vivensa koltuk takımları
  • vivensa sehpa modelleri
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık