DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Vivense Zigon Sehpa Modelleri ve Fiyatları

10 ay önce
15 kez görüntülendi

Vivense Zigon Sehpa Modelleri ve Fiyatları

Oturma odanıza ve salonunuza renkli bir dokunuş yapmaya ne dersiniz ? Bu renkli dokunuş hem görsel olarak odalara farklı bir güzellik katacak hem de işlevsel özellikleriyle de işimizi kolaylaştıracak. Nasıl mı ?

Şimdi bildiğiniz gibi evinizin her odasına uygun zevkimize ve tarzımıza hitap eden mobilyalar seçeriz. Bir de bu mobilyaları tamamlayacak dekoratif ürünler yer veririz. Tabi mobilyalara eşlik edecek olan orta ve yan sehpaları unutmamak gerekir.

Bugün mobilyalarınıza eşlik edecek aynı zamanda bazı durumlarda işine çok yaracak olan zigon sehpalar diğer bir değişle yan sehpaları paylaşacağız. Bu paylaşım içinde birbirinden renkli aynı zamanda farklı dizaynlara sahip olan Vivense zigon sehpa modellerine göz atacağız.

Genelde koltukların ya da köşe takımların yanında sessizce duran yeri geldiği mi tüm işlevselliğini ortaya bırakan zigon yan sehpalar evlerin vazgeçilmez sehpaları arasında yer almaktadır. Bu noktadan harekette çıkan Vivense de bu duruma farklı bir bakış açısıyla yaklaşarak alışılmış dışında farklı dizaynlara sahip birbirinden renkli zigon sehpalarına ürünleri arasında yer vermiş.

Şimdiye kadar alışılagelmiş modellerden sıkıldıysanız değişik model arayışı içindeyseniz Vivense’nin ürünlerine bakmanızı tavsiye ederiz. Biraz önce görselde paylaşmış olduğumuz zigon sehpa örneğini ele alalım. Görünürde tek bir sehpa varmış gibi bir izlenim veren bu sehpa aslında iç içe geçmiş 3 tane sehpadan oluşmaktadır.

Eğer oturma odanız ya da salonunuz dar ya da küçük ise yerden tasarruf sağlamak adına böyle bir ürün tercih edebilirsiniz.

Vivense mobilyada birbirinden farklı forumlara sahip ürünlerle karşılaşmaya devam ediyoruz. Zehra Sehpa : lüks ve modern çizginize yakışacak değişik bir model. Sepet görünümünü andıran bu sehpa bronz gövdesi ve füme cam tablasıyla modern çizginizi lüks bir görünüme kavuşturuyor.

Bu arada zigon sehpanızı uzun süre ilk günkü gibi görülmesini istiyorsanız küçük bir ayrıntıya dikkat etmenizde fayda var. O da şu ; mobilyanızın temizliği için nemli bir bez kullanmalısınız. Ayrıca yüzeyin uzun süre su temasında bulunmamazı gerekir.

Fiyat konusuna da kısaca değinecek olursak ; Vivense zigon sehpa fiyatları ; 69 TL’den başlıyor.

VİVENSE ZİGON SEHPA MODELLERİ

 

Vivense Zigon Sehpa Modelleri ve Fiyatları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık