DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Doğal Bir Ev Dekorasyonu İsteyenler İçin Wooden

11 ay önce
11 kez görüntülendi

Doğal Bir Ev Dekorasyonu İsteyenler İçin Wooden

Evlerinizde doğanın doğallığını ve sıcaklığını yansıtmayı düşünüyorsanız Wooden tarzı dekorasyonu tam size göre olduğunu söyleyebiliriz. Bu tarzı yaşam alanlarınıza en iyi şekilde yansıtmak için dikkat etmeniz gereken birkaç ayrıntı var. Şimdi bu ayrıntıları sizlerle paylaşacağız.

Genelde bu tarz dağ evlerinin dekorasyonunda daha çok tercih ediliyor. Bunun dışında çatı katların dizaynında ve kış bahçesi olarak dizayn ettiğimiz bölümlerde oldukça tercih edilen  bir uygulama. Bu stili yaşadığımız alana uyarlamak için yapmamız gerekenleri şu şekilde sıralayabiliriz.

Ahşabın doğal sıcaklığını yaşam alanlarınıza aktarmak için masif mobilyalar tercih etmelisiniz.

Doğal ve samimi bir ambiyans oluşturmak için evinizin dizaynında toprak tonlarına ağırlık vermelisiniz. Toprak rengini farklı renklerle kombine etmek isterseniz tercihinizi gri – beyaz ve yeşil renklerinden yana kullanmalısınız.

Dilerseniz modern mobilyalar kullanarak modern çizgiyi Wooden tarzı ile birleştirebilirsiniz. Dilerseniz ortama daha farklı bir yorum katmak için vintage tarzı ile kombinleyebilirsiniz.

Bu tarzı biraz daha ön plana çıkarmak için birkaç dekoratif unsurlara da yer verebilirsiniz. Mesela zemine sereceğiniz bir hayvan postu olabilir. Görsel bir estetik katmak için tüylü ve yün kumaş detaylarına yer verebilirsiniz.

 

Doğal Bir Ev Dekorasyonu İsteyenler İçin Wooden Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık