DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Yaratıcı Tasarımlarıyla Değişik Kapı Tokmakları

8 ay önce
8 kez görüntülendi

Yaratıcı Tasarımlarıyla Değişik Kapı Tokmakları

Bir zamanlar özellikle müstakil evlerin dış kapısında kapı tokmakları olurdu. Şöyle hafıza biraz zorlarsanız genelde tüm kapılarda birbirine benzer tokmaklar bulunurdu. Dönem içinde bu kapı tokmakları değişmeye başladı.

Genelde yabancı dizilerde ve filmlerin villa tipi ve müstakil evlerinin dış kapısında yer alan çiçek figürlü işlemeli kapı tokmakları ve onlara eşlik eden aslan başı kapı zilleri yakın bir zamana kadar çevremizdeki müstakil evlerin kapısında görmeye başlamıştık.

Eve gelen arkadaşlarını, dostlarını ve misafirlerini şaşırtmak isteyen çoğu kişi bu tasarımlara evlerinin kapılarında yer vermektedir. Tabi sadece müstakil evde oturanlar değil, apartman dairesinde oturanlarda dekoratif amaçlı olarak kullandıklarını görmekteyiz.

Bir zamanlar ortadan kalan bu kapı tokmakları şimdilerde tasarımcılar için yeni bir dekorasyon ögesi olarak gündeme gelemeye başladı. Yaşam alanlarının dizaynında ilginç dizaynlara yer vermek isteyenler için birbirinden farklı kapı tokmaları tasarlamaya başladılar.

Kapılarınız için hem dekoratif bir unsur olarak hem de ilgi çekici bir dizayn oluşturmak için sizde böyle bir uygulama yapabilirsiniz.

Sizlerde dekorasyon alanındaki alanındaki farkınızı ortaya bırakmak için farklı aynı zamanda yaratıcı fikirler arayışı içindeyseniz böyle bir uygulama yapabilirsiniz. Yaratıcı tasarımlarıyla değişik kapı tokmağı modellerine göz atarak farkınızı ortaya bırakabilirsiniz.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık