DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Yarım Boyanmış Duvarlarla Fark Oluşturun

11 ay önce
12 kez görüntülendi

Yarım Boyanmış Duvarlarla Fark Oluşturun

Evinizde küçük bir değişiklik yapmayı düşünüyorsanız işe duvarlardan başlamanızı tavsiye ederiz. Sadece duvarlarınızın rengini değiştirmek bile evinizin ambiyansını değiştiremeye yetecektir. Bu değişimi yaparken duvarlarınızı baştan aşağı boyamak yerine sadece duvarın bir bölümünü boyamanızı öneririz. Nasıl mı ? Hemen konunun ayrıntıları sizlerle paylaşalım.

Şimdiler iç mimaride yeni bir trend başladı. Duvarlar baştan aşağı boyamak yerine yarım boyanıyor. Yaşam alanlarına yeni bir soluk getirmek isteyenler aynı zamanda duvarlarına yeni bir estetik kazandırmak isteyenler tercihlerini yarım boyanmış duvarlardan yana yapıyorlar. Peki, bu uygulama nasıl olacak, hemen yarım boyanmış duvarlar hakkında önerileri sizlerle paylaşalım.

Sıradanlıktan Vazgeçin

Duvarlarınızı boyarken sanatsal yönünüzü ön plana çıkartın. Şimdi duvarlarınızı zeminde başlayıp yukarıya doğru boyayın. Belli bir noktaya geldiğinizde gelişi güzel bir şekilde fırçanızı dokundurun ve boya işinizi bitirin. Duvarlarınızın daha hareketli bir görünüme kavuştuğunu göreceksiniz.

Çocuk Odaları İçin Capcanlı Renkler Seçin

Çocuk odalarını dizayn ederken genelde canlı ve ortama enerji katacak olan renkleri tercih ederiz. Çocuk odasını duvarlarında boyarken mümkün oldukça ortama enerji katacak canlı renkleri kullanmaya özen gösterin. Mesela duvarın yarısını açık bir renkle boyayıp kalan diğer yarısını canlı bir renkle boyayarak yüksek bir sinerji yakalayabilirsiniz.

 

 

 

Yarım Boyanmış Duvarlarla Fark Oluşturun Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık