DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Yatak Odalarınıza İpeksi Bir Dokunuş

11 ay önce
11 kez görüntülendi

Yatak Odalarınıza İpeksi Bir Dokunuş

Güzelliklerin gizli detaylarda saklı olduğu yatak odalarınıza ipeksi bir dokunuş yapacak olan İpek mobilyanın yeni sezon yatak odası takımlarını sizler için bir araya getirdik. Şimdi bir taraftan İpek Mobilya yatak odası takımlarını inceleyim,bir taraftan da gizli detaylarda saklı olan güzelliklerin yatak odalarımıza nasıl bir ambiyans oluşturacağına bakalım.

Atlantis Yatak Odası Takımı

luks-yatak-odasi-takimlari-ipek-mobilya-atlantis-yatak-odasi-takimi

8.098,80 TL

Yatak odanızın dizaynın lüks bir görünüme kavuşturmak isteyenler için mükemmel bir yatak odası takımı. Şık ve zarif görünümüyle zarafetini ince bir şekilde bulunduğu ortama yansıtan bu takım odanıza farklı bir ambiyans katacaktır. Zarif duruşunu tamamlayan ayrıntılar arasında tercih edilen renkler ve kullanılan aksesuarlar yer almaktadır.

İpek Mobilya Crystal Yatak Odası Takımı

beyaz-yatak-odasi-takimi-gorselleri-ipek-mobilya-crystal-yatak-odasi

5.415,60 TL

Modern çizgilerin hakim olduğu beyazın sadeliğini aynı zamanda kendine has ışıltısını odanıza yansıtmaya ne dersiniz ? Odanıza farklı bir yorum katmaya hazır olan bu ürünün ayrıntıları arasında huzur veren geometrik hatlar, hem göz estetiğine hitap eden hem de göz okşayıcı ferahlığı gözümüze çarpan ayrıntılar arasında yer alıyor.

Nehir Yatak Odası

en-yeni-ipek-yatak-odasi-takimlari-nehir

5.071,20 TL

Günün yorgunluğunu bir an önce üstünüzden atmanıza aynı zamanda bütün günün stresini üzerinizden atmanıza yardımcı olacak huzuru ve rahatlığı bulacağınız bu ortamda hiç uyanmak istemeyeceksiniz. Sizlere bu duyguyu yaşatacak olan ayrıntılar nelerdir diye düşündüğünüzde şu ayrıntılar gözünüze çarpacaktır. Takımda tercih edilen renkler,beyazın sadeliğinin eksitme ahşabın sıcaklığı ile uyumu ve kusursuz bir işçilik.

İpek mobilyanın kampanyalı ürünlerine baktığımızda ise yatak odası takımları arasında şu ürünler yer almaktadır. Sema ve Zambak yatak odası takımları ve aynı zamanda ürün gamına yeni eklenen Feri Yatak Odası takımları yer almaktadır.

Ürünlerin ayrıntılarını incelemeye devam edelim. Şimdi sırada Volga Yatak Odası Takımı var.

Şıklığın ve zarafetinin dizaynı yeniden yorumlayan asaletli görünümünü sedef krem rengi ile bütünleyen yepyeni bir yatak odası dizaynı ile karşılaşmaktayız. Alışılagelmiş tasarımları bir kenara bırakıp kendine has çizgisini ve fonksiyonel özelliğini ön plana çıkartan bu yatak odasına bayılacaksınız.

İpek yatak odası takımı fiyatlarını görselleri tıklayarak öğrenebilirsiniz.

İPEK YATAK ODASI TAKIMLARI VE FİYATLARI 2017

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık