DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Yatak Odanızda Fark Yaratacak Dekorasyon Fikirleri

11 ay önce
7 kez görüntülendi

Yatak Odanızda Fark Yaratacak Dekorasyon Fikirleri

Sevgili arkadaşlar evinizin her alanında farkınızı ortaya çıkartacak olan dekorasyon önerilerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bugün yatak odalarının konsept fark yaratacak olan dekorasyon önerilerini sizlerle paylaşacağız.

Biliyorsunuz evinizin her alanında olduğu gibi yatak odasının dizaynında seçeceğimiz her renk her obje aynı zamanda her dokunuş bizim bu alandaki zevkimizin ve tarzımızın en iyi şekilde yansımasıdır. Yatak odalarımız çizgisi ne olursa olsun o çizgiyi en iyi şekilde yansıtmak için en doğru seçimleri yapmamız gerek. Yoksa hayalini kurduğumuz çizgi istediğimiz gibi oluşturamayız.

Şimdi yatak odalarında farklı konseptler oluşturmanıza yardımcı olacak birkaç öneride bulunalım.

Tavan ve Duvar Dekorasyonlarına Önem Verin

Genelde yatak odası konseptinde genelde tavan dekorasyonları es geçilir. Aslında bir yatak odasının görselliğini ön plana çıkartan aynı zamanda zengin bir görünüme kavuşturmasın yardımcı olur. Değişik tavan dekorasyon uygulamaları arasında çizgisine uygun bir seçim yapabilirsiniz. Led aydınlatmalı tavan uygulamaları, asma tavanlar ya da renkli tavan dekorasyon örneklerini inceleyebilirsiniz.

Yatak Odalarınızı Daha Kullanışlı Hale Getirin !

Odalarınızı daha kullanışlı hale getirmek için birkaç küçük uygulama yapabilirsiniz. Diyelim yatak odanız büyük,bu odayı hem yatak odası hem de giyinme odası olarak ayarlayabilirsiniz. Bunu yapmak için oda bölücü (dekoratif seperatör) kullanabilirsiniz.

 

Yatak Odanızda Fark Yaratacak Dekorasyon Fikirleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık