DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Yatak Odasında Feng Shui Etkisi

11 ay önce
9 kez görüntülendi

Yatak Odasında Feng Shui Etkisi

Yatak odalarınızın konseptinde küçük bir değişiklik yapıp hem enerjisini artırmak hem de daha mutlu bir ambiyans oluşturmak ister misiniz ? Eğer yaşam alanlarınızda farklı stilleri denemeyi seviyorsanız Feng Shui tarzı yatak odalarınıza mutlaka yansıtmak isteyeceksiniz.

Şimdi sizlere 4 adımda yatak odanızda Feng Shui dekorasyonu nasıl yapabilirsiniz, onu anlatacağız.

√ Sağlam Aynı Zamanda Göz Estetiğine Hitap Eden Bir Yatak Başlığı

Feng Shui etkisini yatak odanızda yansıtmanız için öncelikle sağlam bir yatak başlığına ihtiyacınız var. Bu yatak başlığı ahşaptan yapılmış aynı zamanda görsel bir estetiği olan bir başlık olmalı.

√ Rahat Bir Uyku İçin Rahat Bir Yatak

Sizi gün içinde zinde tutacak enerjinizi gün boyuna yaymak için iyi bir uyku uyumanız gerek. Bunun içinde rahat ve konforlu bir yatak gerek.

√ Yatağın Yüksekliği

Mümkün oldukça yere yakın bir yatak seçmelisiniz. Ama ne fazla yere yakın ne de yerden yüksek olmasın. Yatakla zemin boşluğunda Feng Shui enerjisini yayacak kadar bir boşluk olması yeterli olacaktır.

√ Yatağın Konumu

Odanın içinde yatağı yerleştirdiğiniz konumda oldukça önemlidir. Mümkün oldukça yatağı kapıdan uzak bir noktaya yerleştirmelisiniz. Aynı zamanda enerjisi akışını sağlamak için yatağı kapıyı çapraz bir şekilde görecek şekilde yerleştirmelisiniz.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık