DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Yatak Odası Dekorasyonu İçin Yepyeni Fikirler

6 ay önce
10 kez görüntülendi

Yatak Odası Dekorasyonu İçin Yepyeni Fikirler

Yatak odanız gün ışığından yeterince faydalanabiliyor mu ?

Rahat bir uyku uyumanızı sağlayacak bir yatağınız var mı ?

Bu sezon yatak odalarında en çok hangi renkler tercih ediliyor ?

Yatak odası dekorasyonu ile ilgili aklınızdaki soruların cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Yatak odanızın konseptinde yapacağınız birkaç küçük değişiklikle yeni bir güne renkli, canlı ve enerji dolu başlayabilirsiniz.

Pencerelerinizi Renklendirin

Başta kendi evimiz olmak üzere çevremizdeki evlerin pencerelerine baktığımızda beyaz rengin hakimiyetini görmekteyiz. Beyaz renkten bir sıyrılıp, yatak odanızın penceresinin rengini değiştirmeye ne dersiniz ? Pencerede yapacağınız küçük bir renk değişimi odaya yeni bir enerji katacaktır.

Yatak Odası İçin Dekarasyon Örnekleri

Mutlaka Aynalardan Yararlanın

Bazen küçük dekorasyon hilelerine başvurarak mekanları daha farklı gösterebiliriz. Mesela küçük bir yatak odasını olduğundan biraz daha büyük göstermek için aynalardan yararlanırız. Duvara monte edeceğiniz bir boy aynası hem odanıza derinlik hissi uyandırarak daha geniş gösterecektir. Hem de yeni bir güne hazırlanırken sizi yardımcı olacaktır.

Açık Renkli Yatak Odası Modelleri

Yatak Örtülerinizi Biraz Daha Renkli Seçebilirsiniz

Genelde yatak odasının huzurlu, dinlendirici aynı zamanda rahatlatıcı bir etkisi olmasını isteriz. Bu nedenle başta duvar renkleri olmak üzere yatak odasında kullanacağımız tekstil ürünlerinde çok iddialı renkler kullanmak istemeyiz. Aslında tekstil ürünleri arasında yer alan yatak örtülerinizi biraz daha canlı renklerin hakim olduğu modeller arasından seçebilirsiniz.

Yatak Odası Renk Seçimleri

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık